SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, 6pak.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Płeć : mężczyzna

Wiek : 35

Waga : 90i

Wzrost : 177cm

Cel treningowy : niżej

Staż treningowy na siłowni : brak

Uprawiane inne sporty: bieganie, wspinaczka, pływanie,

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : mogę i chętnie zapiszę się na profesjonalną siłownię

Dieta : obecnie nie

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: brak

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): brak danych



W przeszłości sporo biegalem (godzina, czasem dłużej - codziennie, około 10 km) teraz zastąpiłem je kebabem, kubkiem z kfc i potężną ilością piwa. Ale nie mam problemu żeby się tych rzeczy pozbyć.

Teraz przyszłość czyli plan i oczekiwania. W odwrotnej kolejności bo te drugie mam sprecyzowane a w pierwszym potrzebuje wsparcia.


Waga 75-78kg
Widocznie zarysowany 6pak
Proporcjonalna sylwetka
Wyrzezbiona klatka

Taka, zabawne, wiem. Ale taki jest cel, rozumiem, że takie określenia to dla każdego co innego dlatego też fota tego co chce osiągnąć (ofkoz biorąc pod uwagę naturalne uwarunkowania fizjologiczne)



Nie, nie interesuje mnie atletyczna sylwetka.

Podstawą jest bieganie bo do niego wracam. 5 razy w tygodniu po godzinę.

Suplementy - Nain, danke. Za to stać mnie na dobrą dietę.


Chcę przerobić 90 dniowy program na 6pak z nowego numeru specjalnego Mens Health i ten chce rozpocząć od przyszłego tygodnia

I co dalej? Myślę o budowie sylwetki; klatka i barki. Co i jak robić?

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/2/8/7341040_DSC_0061.JPG


http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/2/8/7341011_DSC_0062.JPG

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/2/8/7341012_DSC_0063.JPG

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/2/8/7341009_DSC_0064.JPG



Zmieniony przez - Heimdal w dniu 2017-02-08 12:51:55

Zmieniony przez - Heimdal w dniu 2017-02-08 12:57:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Gość z fotki wyżej to kilka lat solidnej pracy na siłowni z dobrą dietą.
Co do Twojej sylwetki widać to kfc i piwko ale ważne, że postanowiłeś zrobić coś ze sobą. Bieganie jak najbardziej ale warto też wprowadzić ćwiczenia choćby z masą ciała.
Do tego dietę poprawić jak tylko się da.
Programy na brzuch nic nie dają robienie wielu powtórzeń brzuszków tylko nadwyręża kręgosłup a nie przyczynia się do redukcji tłuszczu na brzuchu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Przede wszystkim zacznij od ułożenia diety z lekko ujemnym bilansem kalorycznym. Redukcja tłuszczu powinna być Twoim priorytetem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Program Mens Health to nie brzuszki przeciez;) A solidna praca w silownii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Niestety ale nic o nim nie napisałeś . Daj jakieś informacje jak wygląda ten trening to zobaczymy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka, masa?

Następny temat

Redukcja 113,5kg - plan ćwiczeń

Wiecej