SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, ćwiczenia i dieta - do oceny. Proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś zerknąć na mój jutrzejszy jadłospis? Ktoś skomentuje, dobrze, źle? Jutro planuję trening Chodakowskiej + wieczorem bieganie 30-40min.




Zmieniony przez - nadyjka88 w dniu 2015-02-10 20:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Rozkład 30/30/40 BTW przy 1800 kcal to będzie około 135 g białka, 60 g tłuszczu i 180 g węgli.
Zwróć uwagę na źródła białka. W śniadaniu nie ma dobrego źródła, i generalnie przez większość dnia bazujesz na nabiale, którego przy redukcji powinno być chyba 150 albo 200 gram maksymalnie. I ne wliczaj warzyw w miskę, Push Ci to już pisała ;) Papryki, sałaty, i innych warzyw (nie korzeniowych) nie dodawaj, i jedz bez ograniczeń. ;)

Zmieniony przez - vacerrosa w dniu 2015-02-10 20:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Wg mnie i Chodakowska i bieganie, to jeden typ treningu: cardio. Na co ci az tyle tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I 130g bialka przy aero? Komu to potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
No fakt, trochę dużo, nie zastanowiłam się, że przecież chodzi tu tylko o trening aerobowy ;P Acz tak wychodzi z procentowych wyliczeń ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vacerrosa - dzięki za zwrócenie uwagi, rzeczywiście, bo zazwyczaj dodawałam i dlatego ujęłam to i teraz. Nie wiem skąd też nabiał brać...jakoś ciężko się przemóc na tyle mięsa w diecie. Ale będę musiała, racja z tym nabiałem...Ogólnie dlatego nabiał bo jego jakoś potrafie połączyć, a miesa...tak żeby też choć trochę"na słodko było".

PUSHhard bo nie mam możliwości robienia siłowych, nie na chwilę obecną, uważasz, że lepiej będzie jak zrobie np. chodakowską do południa i wieczornym popołudniem np 30min takich ćwiczeń jak skupienie sie na jednej części ciała, np rozgrzewka + brzuchy, lub rozgrzewka + uda i pośladki.

obliques - jak nie 130, to ile? W tej mojej diecie mam przedział między 90-110. Czy tak może zostać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Białko można śmiało czerpać z jajek, tylko wtedy uważaj na tłuszcze. Chyba, że nie będziesz jadła żółtek, ale mi np. szkoda wyrzucać żółtko, skoro mam wiejskie, drogie jajka ;) Do tego ryby, owoce morza, mięsa - wołowina, drób, dziczyzna, wieprzowina, podroby, no i nabiał, z którego nie trzeba rezygnować w większości przypadków całkowicie, ale go ograniczyć. Więc dochodzą jeszcze sery - żółte, feta, mozarella, no i twaróg... Jogurty naturalne, serki wiejskie, nie za często. Przepisów na mięsa jest masa, samego kurczaka można na milion sposobów zrobić, też na słodko - w migdałach albo wiórkach kokosowych. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vacerrosa racja, ale czy te proporcje ktore stworzylam 1800kcal około 65-67g tłuszczy, 190-200g węgli i 80-100g białka? Czy zmienic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Od doradzania w kwestii rozkładu makro i kaloryczności są tutaj Moderatorki, dlatego poczekaj na opinię którejś z nich ;)
Ja zasugerowałam się odpowiedzą Push, że standardowo przyjmuje się rozkład 30/30/40 BTW, i Ci to policzyłam, ale faktycznie tego białka byłoby zdecydowanie za dużo, skoro nie ćwiczysz siłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec musze doprawic ta diete, niestety ubolewam, ale na silowe cwiczenia nie mam mozliwosci czasowej, ale w domu moze dokupie jakiegos ciezaru, maz ma sztangi, hantle wiec od niego moze moglabym cos pożyczyć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yersinias Deutsch intensiv/ AKTUALIZACJA-s. 21

Następny temat

Obwisła skóra na brzuchu

WHEY premium