SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reduckja II sniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
Witam! Od jutra zaczynam redukcje i mam pytanie... Zawsze mam problem z 2 sniadaniem, bo ciezko mi cos sensownego przygotowac do szkoly i wpadlem na pomysl, aby brac na 2 sniadanie w szkole odzywke bialkowa. I tu moje pytanie.. czy jak rozmieszam odzywke z woda badz mlekiem w domu to czy moze postac przez pare godzin zanim ja wypije? Wiem, ze to glupie pytanie :P Osobiscie uwazam, ze mozna tak robic wystarczy tylko przed piciem wymieszac, no ale czekam na wasze wypowiedzi ;]

Zmieniony przez - Fast_Colt w dniu 2007-05-06 20:48:24

~~*Life-Strong*~~

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
Na wielu opakowaniach jest napisane - spożyc zaraz po przyrządzeniu. Więc - chyba odpada.. ale co za problem załatwic sobie pudełko plastikowe i załadowac do niego kanapkę z razowego, wędliny i warzyw, albo sałatki warzywnej np. z piersiąz kurczaka? Albo owoce wziąc? :)

Jeśli koniecznie musisz albo chcesz wziąc odżywkę białkową w szkole to też załatw sobie mały pojemnik w którym będziesz trzymał białko i sporządzaj sobie odżywkę w szkole :) np na długiej przerwie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Spokojnie możesz odżywkę rozrobić w domu i wziąść ją do szkoły, nic jej nie będzie.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
moja propoycja to zamiast kombinowac, bierz chleb razowy z ugotowaną piersia z kurczaka

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
ja tam biore do szkoły białko zrobione w butelce od coli lighti wszystko pasi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Myślisz, że porcja białka starczy Ci na tyle godzin spędzanych w szkole?
IMO nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14677
Czasem dobrym rozwiązaniem jest shake twarogowy. Swego czasu robiłem, 200-300 ml mleka, 200 g twarogu, 100 ml wody i 20-40 g miodu lub czegoś innego wedle uznania do smaku.

"Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, wszystko jest kwestią tylko dawek"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bakalie

Następny temat

sprawdzenie diety lowcarb

WHEY premium