SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RedWeiler z Olimpu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
nigdy nie brałem żadnych przedtreningówek, ale ostatnio zastanawiałem sie jak sie ćwiczy po tego typu specyfikach i akurat załapałem sie na próbke. nada sie to na pierwszy raz, czy za mocne? jeszcze taka kwestia bo duzo osób pisze że ciezko sie to rozpuszcza, nie mozna tego po prostu do ust wsypać i zapić wodą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
mnie redweiler ładnie klepie, co najmniej godzinę od posiłku i porcja 20 g. Niestety problemy ze snem później więc porcje będzie trzeba zmniejszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
jak na pierwszy raz to zwykłą kreta i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nada się, bedziesz mial najlepsze porównanie treningu bez przedtreningówki a z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
nada sie j/w tylko zacznij od minimalnej porcji chyba 6g jezeli dobrze pamietam (?)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-03-11 21:55:07

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 570
Próbka jest 6 gramowa . Czyli na początek powinno wystarczyć . Jeżeli nie to pasowało by 2 próbki ( 12g ) . Stestuj najlepiej przed ciężkim treningiem . Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na pierwszy raz się nada.

Do ust wsypywać i zapijać także możesz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
normalnie sie rozpuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
sypałem do ust, nie polecam, pyli sie strasznie słabe to w chooj, jest sens łączyć to np z kawą? bo zostało mi jeszcze pare saszetek; i ile mg kofeiny to by było w sumie? przy okazji ile mg kofy mozna brac tak mniejwiecej, zeby nie przesadzic/

Zmieniony przez - Maggot515 w dniu 2013-03-23 18:28:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
a ile brales na porcje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
waga 82kg, 6g czułem sie jakbym kawy nie pił przed treningiem, 12g czułem jakbym pił kawe, 18g czułem jakbym wypił mocną kawe (chciało mi sie srać i dyskomfort na żołądku tak już na kofe reaguje) no i mam jeszcze pare saszetek i nie wiem czy to wydać komuś czy do kawy dołączyc? pompy nic po tym nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
a jakie odstepy przed trenem? co zjadles przed trenem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Freak + Creatyna monohydrant +ASSAULT muscle pharm. Jak stosować ?

Następny temat

Cykl kreatynowy po rocznej przerwie od odżywek

WHEY premium