SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rasistowskie wlepki w sklepie Wisły

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477


Rasistowskie wlepki można było w środę kupić w sklepie z pamiątkami klubu Wisała. Wycofano je już ze sprzedaży. - Winnych ukaramy - zapowiedział rzecznik klubu.

Sklepik Wiślacki Świat obok stadionu przy Reymonta. Szaliki, kubki, zapalniczki z logo klubu, plakaty z Frankowskim i Żurawskim. W oszklonej gablocie różne wzory kibicowskich wlepek. Wzrok przykuwa jedna, z jawnie rasistowskim przesłaniem. Przekreślona Gwiazda Dawida, ubrana w biały kaptur postać z Ku-Klux-Klanu z karabinem w ręku, napis White Power. - Komplet dziesięciu sztuk za dwa złote - informuje z uśmiechem sprzedawca. Kupujemy. - Nie wierzę - dziwi się Jerzy Jurczyński, rzecznik Tele-Foniki i Wisły, do którego dzwonimy po wyjaśnienia. Oddzwania po chwili: - Rzeczywiście, zdarzyło się niedopatrzenie - przeprasza. Według Jurczyńskiego wlepki z przekreśloną gwiazdą Dawida i Ku-Klux-Klanem znalazły się w Wiślackim Świecie przez przypadek. - Sprzedawcy, wykładając towar, nie spojrzeli na niego dokładnie - mówi. Zapowiada, że sprawdzi, skąd pochodzi feralna partia wlepek.

Po kilkudziesięciu minutach do redakcji nadchodzi oficjalne pismo: "...naklejki White Star Power zostały wycofane ze sprzedaży w oficjalnym sklepie klubowym Wiślacki Świat. Ze sprzedaży wycofano również pozostałe wlepki" - czytamy w oświadczeniu. Piórem Jurczyńskiego Wisła zaręcza, że "wlepki nie stanowią oficjalnych materiałów promocyjnych klubu. Jak udało się ustalić, partię naklejek dostarczono pod koniec ub. roku przez jednego z dostawców 24 innych wzorów. Rzecznik Tele-Foniki nie ma wątpliwości: - Przyjęcie naklejki White Star Power do sprzedaży stanowiło poważne naruszenie obowiązków przez pracownika odpowiedzialnego za działalność sklepu. - Po wyjaśnieniu szczegółów wobec osoby odpowiedzialnej zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje dyscyplinarne.

Zdaniem działaczy Wisły trudno zapanować nad nieoficjalnym obiegiem klubowych wydawnictw. Twierdzą, że dotąd w sklepie tym nie notowano podobnych przypadków. Jeden z pragnących zachować anonimowość wiślaków żartuje, że "gdyby był złośliwy, to wmawiałby nam, że postać w białym kapturze to nie działacz Ku-Klux-Klanu, ale... przykryty śniegiem Święty Mikołaj".

Wczoraj wieczorem w sklepiku niebyło już ani jednej wlepki.

gazeta.pl
==============================================================

A mówiłem, że vlepy anty są do dupy i teraz się to obrociło przeciw Wisle...chociaż zastanawia tez fakt ,że ten art napisał kibic Cracovii...czyzby poczuł sie urazony

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
żydzi...
1

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
Ja nie jestem ani kibiecem Wisły ani Cracovii i czuję się urażony.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Pan duże P możesz rozwinąc swoja wypowiedź ????

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
widać czarno na białym co napisałem chyba to wystarcza.

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
No raczej tak, bo nie rozumiem przesłania Twojej wypowiedzi. Bo w Izraelu są Zydzi a to nie jest temat geograficzny....

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
zrozumiesz jak dorośniesz...

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
ja rozumiem o co Ci chodzło, ale takie kompleksiarskie wypowiedzi mógłbys sobie darowac poprostu...

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96
powiem zwiężle i na temat Rafał romanowski co napisał ten artykuł pracuje dla Gazety Wyborczej i jest kibicem cracovii i przyszedł specjalnie do sklepiku Wisły Kraków aby coś złego o niej napisać to po pierwsze ..

po drugie Cracovia to zydzi oczym swiadcza okrzyki,, cracovia pany narod wybrany'' nazwa ''jude gang'' po trzecie Gazeta wyborcza to zydzi jej redaktor naczelny pan michnik takze jest zydem a zydzi nie lubia polakow

po czwarte kibice cracovii to mordercy morduja kibiców wisły i kazdy kibic z Krakowa lub nawet nie wie jak to jest :)

poprostu Barak Barak 6 Cyklon B je... je... je... Cracovie i kazdy to przyzna izrael zydow ojczyzna

po co to pisałem ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
no właśnie po co? pachnie mi "troche" rasizmem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96
może i pachnie ale mam prawo do wyazania własnych poglądów nawet jak bym był rasistą(może i jestem) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vladimir Smicer w Wisle.. ?

Następny temat

Powrót do trenowania piłki nożnej, po kontuzji...

WHEY premium