SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rady dla grubochudego?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie i Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2911
Jestem taki grubochudy, mam 180 cm wzrostu, 70 kg, w tym praktycznie sam tłuszcz, chude rączki, żebra widać, mimo że mam otłuszczone cycki... Co polecacie? Jaka dieta? Jaki ćwiczenia? Na mięśni czy bieganie? Nie wiem co mam robić. http://www.fotosik.pl/zdjecie/b6736f7d77d0102f

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2600 Napisanych postów 50322 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339362
niezależnie, jaki byś nie był, na początek zawsze radzimy to samo - czytanie, np możesz zacząć od tego
http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2911
Ale raczej mało osób ma taki problem jak ja-jest się albo grubym, albo chudym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
wystarczy wyjść z domu, trochę ruchu zamiast siedzieć i leżeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2600 Napisanych postów 50322 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339362
bljetros099
Ale raczej mało osób ma taki problem jak ja-jest się albo grubym, albo chudym.

masz normalną, przeciętną sylwetkę - mała masa mięśniowa i trochę tłuszczu, to żadna anomalia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koniu, to co polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
dokładnie to, co napisałem w swoim pierwszym poście w tym temacie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale na co bardziej się przyłożyć- budowa mięśni czy aeroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 611 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
Pytanie bez sensu, bo podczas budowania masy mięśniowej również warto wykonywać aeroby, co nie oznacza że będziesz budował mięśnie oraz palił tłuszcz jednocześnie. Wrzuć zdjęcie przód/bok/tył luzem ponieważ z tego zdjęcia nie wiadomo jak wygląda cała sylwetka.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
zacznij od redukcji, łącząc dietę z treningiem siłowym i ewentualnie aerobowym, wszystkie wskazówki znajdziesz w postach podwieszonych. Zacznij coś konkretnie działać jak chcesz pomocy, bo na razie tylko spamujesz zamiast zaangażować się w temat, to Twoja sylwetka i Ci powinno zależeć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Indywidualizacja zakupionego treningu i diety - pytanie

Następny temat

Cały czas niedosyt :(

Masa