SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RZEŹBA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
Witam mam pytanko do bardziej doświadczonych, mam 18 lat 190 cm wzrostu i ponad 100 wagi nie jestem jakos tłusty czy coś tak chamsko troche ćwiczyłem na sucho, ale chciałbym lepszy efekt, dlatego mam pytanie, co byście powiedzieli na taki zestaw:
OLIMP Thermo Speed Extreme
TREC CLA & Green Tea/1460
VITALMAX L-Karnityna 30000 liquid
THERMAL PRO EVOLUTION
nie wiem czy moge to łączyć, ale efekt chce łądny do tego dorzuce dietke jakąś nie specjalną ale ogranicze to co jem. Chodzi mi o rzeźbe. Podpowiedzcie czy byście jakąś odżywke odrzucli czy coś dołożyli, może innych firm są lepsze. Chciałbym jeszcze się dowiedzieć, czy HMB by tu cos pomogło. Pozdro

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jak zaczynasz ćwiczyć to proponuję narazie solidną dietę i trening. Starczy, uwierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
nie zaczynam ćwiczyć i właśnie o to chodzi, że mały efekt jest. Ponoć cla w ogóle się nie opłaca bo to mało co daje. Doradźcie co z tego co wymieniłem brać, czy wszystko nie zaszkodzi?

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
diete właśnie układam :D ale chciałbym szybszy efekt. Tzn może chciałbym ten thermal pro evolution i l karnityne, bo cla słyszałem lipne i thermo speed jest takie samo jak thermal pro evolution tylko slabsze wiec szkoda tylko kasy na to. Mówie tylko to co czytam. Ale doradźcie mi jeszcze do tego jakieś witaminy, białka proteiny po co się bierze? HMB może tu pomoże? Chodzi mi o rzeźbe i spalenie tkanki tłuszczowej. Pozdro

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
Troche więcej poczytałem i poprawiłem troche zestaw:
VITALMAX L-Karnityna 30000 liquid
THERMAL PRO EVOLUTION
Olimp GOLD OMEGA-3®/1000mg
SCI FIT One A Day Witaminy i minerały
TREC Tribulus 20.000
Co o tym sądzicie? Pozdro

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
uwierz mi oprocz diety i cwiczen potrzebne sa ci witaminy, wapn,omega-3 i kofeina nic wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza - Niezbędna na CKD?

Następny temat

Białko

Wiecej