SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYWALIZACJA CHUDERLAKÓW do 70 Kg-> BLOG ->> Cel: MASA !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2004
Ja dodam jako ostatni i zakocze OFICJALNIE nabor do konkursu.
Nie bojcie sie o mnie, bo i tak WAS rozwale po pierwszym miesiacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Za pozno doczytalem sie takowego konkursu bo ja walcze z wagą od poczatku czerwca ;P
na 180cm waga z 67,5 jest 72 ;)) i to sama dieta, 2 tyg temu kupilem gainera, tydzien temu krete i dopiero sie zaczyn masakra ;))
Hmm moze sie dolacze? Jak ogladalem dziennik V-ce Lorda wymiary mam takie same prawie ze ;))
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pepin90 w dniu 2008-08-06 11:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Już za późno.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Tak myslalem :( W takim razie zycze powodzenia, niech masa bedzie z Wami ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Po co wklejasz do obydwu tematów o konkursie? Obydwa tematy to ten sam konkurs, tylko tu zadajemy pytania odnośnie koknkursu a tam podawane są informacje typowo konkursowe.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Vice_Lord2

Mam pytanie po co każdemu kto prowadzi dziennik, który bierze udział w tej rywalizacji sie przejmujesz że nie uzupełnia go systematycznie lub praktycznie wogóle, to chyba jest ich indywidualna sprawa, każdy powinien martwić sie o swój dziennik czy też blog???

Zmieniony przez - szajbus055 w dniu 2008-08-28 10:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ja nie jestem oficjalnie w konkursie ale odpowiem.
Bo po to jest konkurs zeby czuc rywalizacje i widziec przeciwnikow idacych do przodu, bo to zacheca do wiekszego wysilku i wkladu w rozwoj ;))
Bo jak widzisz ze prawie wszyscy odpuscili na poczatku i jedziesz sam no to jednak co innego ;]
I skoro zglosili sie dobrowolnie do konkursu to jednak to do czegos zobowiazuje;>
Pozdro


Zmieniony przez - Pepin90 w dniu 2008-08-28 11:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Ja tem rywalizuje sam ze sobą, ze swoimi słabościami, by osiągać nowe cele. A jeśli chodzi o tą rywalizacje to najbradziej biore pod uwage Vice Lorda, bo widze że on zacięcie idzie, chce tak samo coś osiągnąć a reszta aż tak mnie nie obchodzi, jedynie jeszcze ostatnio ruszył tomekgse...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
No i wlasnie nie powinno tak byc ze reszta az tak Cie nie obchodzi, bo wszyscy powinni w tym momencie za******lac ;]
A niestety walczy 3-4 osoby, a konkurs mial troche wiecej.
Szkoda ze nie zdazylem sie zapisac ;PP
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Każdy robi to dla siebie, a jeśli sie opierdziela i pije piwo i tak dalej to ktoś inny już go wyprzedza, ogółem fajnie jest porywalizować bo jest większa również motywacja... Pozdro dla tych co nie wymiękli i dalej rywalizują...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z doborem Treningu.

Następny temat

Dobry mam trening??

Wiecej