SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RX6 BPI różnica pomiędzy 30 a 45 kap.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81
Witam,
stosuję już od jakiegoś czasu spalacz rx6 30 kapsułek. Efektów brak. napisałam maila do jednego ze sklepów internetowych z suplami, dlaczego nie ma efektów i oni odpisali, że wersja 45 kap ma zupełnie inny skład (mocniejszy) niż wersja którą posiadam 30 kapsułek. W odpowiedzi otrzymałam informację, że moja wersja jest praktycznie bezużyteczna.
Czy ktoś wie coś na ten temat ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8029 Napisanych postów 149255 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183774
mozliwe, ze mowia prawde. bpi zmienilo sklady po aferce z geranium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2713
Nie możliwe tylko na pewno, stara wersja 45 kap. z geranium i johimbiną wymiata, obecna wersja (jest parę z johimbiną i bez) to shit i aż dziw że nazwa ta sama, zresztą nawet wersja 30 kap. z yoh. to lipa w dodatku tylko 30 kapsow. No ale oszczędny płaci dwa razy.

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2013-05-02 13:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45122
JW wersja 45 to już klasyk , zresztą nawet na body factory w rankingu to spalacz numer jeden. Obecna wersja niema sie co porównywac nawet

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna ;)

Następny temat

????

WPC