SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RTG nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
Cześć.
Mam 19,5 lat i tylko 172-3 cm wzrostu (chłopak)... Od ok 16 roku życia nie rosnę. Chciałbym zrobić sobie RTG nadgarstka w celu oceny czy jeszcze można coś z tym zrobić czy już nie, a zdaję sobie sprawę że lekarz rodzinny nie da mi skierowania bo mieszczę się w centylach. Wiem że mogę sobie zrobić prywatnie takie badanie i z nim pójść do endokrynologa, ale wiadomo, że jak prywatnie to nie za darmo. Jak sądzicie, jest sens? Czy jest jakaś szansa, że w tym wieku moje chrząstki wzrostowe nie są jeszcze zrośnięte i można byłoby jakoś farmakologicznie wymusić wzrost?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Endokrynolog się popłacze ze śmiechu, zwłaszcza jeśli będzie naszego wzrostu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
A to niech płacze :) Mi ten wzrost bardzo nie odpowiada i chcę coś z tym za wszelką cenę zrobić. W sieci jest mnóstwo cudów co to niby zwiększą wzrost, ale w to nie wierze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Jest sposób aby podnieść hormon wzrostu kilkukrotnie, nawet 20- krotnie (jak podają badania) a mianowicie chodzi o post 24 godziny . A jeśli jesteś osobą wierzącą to najlepiej jakbyś pościł o chlebie i wodzie we środy i piątki. Tutaj znajdziesz dokładniejsze informacje:http://koxteam.pl/2013/05/01/intermittent-fasting/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
aby sprawdzić wiek kostny na rtg nie potrzebujesz lekarza bo to od razu widać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ temperatury na ciało

Następny temat

problem z klata

WHEY premium