SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZCIĄGANIE!!!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 353880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 436
również prosiłbym o wsyłanie tego planu na maila a.s.t.@sfd.pl, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do ciebie Yokoguna skoro juz sie troche rozciagasz to pewnie wiesz cos na ten temat. Ja chodze juz prawie rok na kick boxing jestem w miare ale poddobrze rozciagniety czas cwiczen czesto zdarza mi sie naciagnac miesnie czy to jest winna rozgrzewki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze jeszcze raz bo zrobilem troche bledow i morzesz sie nie zczajic chodzi mi o to ze podczas rozciagania czesto zdarza mi sie naciagnac miesnie czy to wina rozgrzewki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
wydaje mi sie ze tak albo za mocno je rozciagasz nie powinno sie az do maxa tylko do uczucia lekkiego bolu i przytrzymujesz w tej pozycji 20 sekund.

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Yokoguna Mam jeszcze jedno pytanie jak szybko pozbyc sie takich kontuzji?
ps moze byl poruszany juz ten temat ale jestm tu nowy i go nie widzialem
z gory gziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
noo ja zawsze uzywalem jakis masci ale to lepiej idz do lekarza sie dowiedziec z tym nie ma zartow!!!!

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
no pierwsze słysze o tym rozciąganiu i 1,5 miecha do szpagatu nie chce mi sie troche wierzyc ale to zalezy tez od warunków sciegien kazdego człowieka!

[email protected] jak mozesz wez mi tez zarzuc te fotki z planem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem wam ze sie rozciagam od tamtych wakacji. Nie mialem o tym pojecia, nie robilem rozgzrewki i cwiczenia byly dosyc monotonne i nie trwaly zbyt dlugo. Gdzies po 6 miesiacach udalo m isie zrobic szpagat. Skoro dzieki temu planowi mozna zrobic go w 1.5 miesiaca to musi bycnaprawde dobry. Bylbym wdzieczny gdybys wyslal mi go na [email protected]
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
tzn tak ja doszedlem do szpagatu w 1,5 miecha i jeszcze 2 moich kolegow innych 2 zajelo to ok 2,5 miecha takze to nie jest zaden cud plan ale na 5 osobach działał w 100% widzialem na wlasne oczy!

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Indywidulana sprawa jeszcze raz powtarzam nie ogladajcie TV SHOPOW gdzie w tydzien macie kratke na brzuchu i wyglad a'la Pudzian.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Al-Qaida ma bombę atomową?

Następny temat

Ta dzisiejsza młodzież

WHEY premium