SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RIZIN 15 – Yokohama

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3456 Napisanych postów 21581 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329702


RIZIN 15 – Yokohama

Data: 21.04.2019
Miejsce: Yokohama Arena, Yokohama – Japonia

Walka wieczoru
60 kg: Kyoji Horiguchi vs Ben Nguyen


Walka o tytuł wagi półciężkiej
93 kg: Muhammed Lawal vs Jiri Prochazka


51 kg: Rena vs Samantha Jean-Francois

61 kg: Kai Asakura vs Justin Scoggins

68 kg: Mikuru Asakura vs Luiz Gustavo

71 kg: Damien Brown vs Koji Takeda

71 kg: Satoru Kitaoka vs Roberto Souza

58 kg: Manel Kape vs Seiichiro Ito

93 kg: Karl Albrektsson vs Christiano Frohlich

57 kg: Kana Watanabe vs Justyna Haba

57 kg: Shinju Nozawa Auclair vs Saray Orozco
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3456 Napisanych postów 21581 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329702


Organizacja RIZIN nawiązuje współpracę z legendą boksu Mannym Pacquiao

Wygląda na to, że japońska organizacja RIZIN chce pozyskać kolejną legendę boksu po tym, jak w ubiegłym roku nawiązała współpracę z Floydem Mayweatherem Jr. Tym razem chodzi o największego rywala Amerykanina, Filipińczyka Manny’ego Pacquiao.

W grudniu ubiegłego roku, organizacja RIZIN Fight Federation zorganizowała galę RIZIN 14 w Tokio na której w pokazowym pojedynku bokserskim zmierzyli się Floyd Mayweather Jr. i młoda gwiazda kickboxingu Tenshin Nasukawa. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem Mayweathera przez TKO w pierwszej rundzie.

Pomimo porażki swojego rodaka i znakomitego kickboksera Tenshina Nasukawa, RIZIN nie wydaje się być zniechęconym do podejmowania współpracy z kolejnym znakomitym bokserem.

Prezydent RIZIN Nobuyuki Sakakibara umieścił na Twitterze zaskakującą informację. Wspomniał o zbliżającej się uumowie z filipińską legendą boksu Manny'm Pacquiao.

Nobuyuki Sakakibara
"Obecnie przebywam na Filipinach. Po Mayweatherze, RIZIN 15 zrobi nową sztuczkę z tym facetem. Po powrocie do domu poinformujemy was o wszystkim, więc czekajcie na to z niecierpliwością!”

https://twitter.com/nobu_sakakibara/status/1114934996647567360

Nobuyuki Sakakibara kontynuował w kolejnym tweet’cie:

Nobuyuki Sakakibara
"Jestem na Filipinach. Ten człowiek będzie zaangażowany w galę RIZIN 15. Będziemy gotowi do ogłoszenia kolejnych informacji, gdy tylko wrócę do Japonii!”

https://twitter.com/nobu_sakakibara/status/1114936180687040512Nobuyuki Sakakibara Twitter

Z tego, co napisał Sakakibara wiadomo, że Manny Pacquiao będzie w jakiś sposób zaangażowany w nadchodzącą galę RIZIN 15, która odbędzie się 21 kwietnia. Raczej pewne jest, że Pacquiao nie będzie walczył na tej gali - nawet w walce pokazowej, ponieważ gdyby tak było, to promocja jego pojedynku powinna wystartować już wcześniej. Być może chodzi o zapowiedź potencjalnego pojedynku na kolejnej gali.

Manny Pacquiao (61-7-2, 39 KO) swoją ostatnią walkę stoczył w styczniu, kiedy to pokonał przez jednogłośną decyzję Adriena Bronera. Zwycięstwo to poprzedziła imponująca wygrana przez TKO w siódmej rundzie w walce z Lucasem Matthysse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3456 Napisanych postów 21581 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329702

Nobuyuki Sakakibara Twitter

Szef RIZIN wyjaśnia na czym polega umowa z legendą boksu Mannym Pacquiao

W niedzielę 7 kwietnia, szef japońskiej organizacji RIZIN Nobuyuki Sakakibara ogłosił podpisanie umowy z filipińską legendą boksu Mannym Pacquiao. Sakakibara nie chciał zdradzić szczegółów dotyczących współpracy, ale powiedział, że dotyczy ona nadchodzącej gali RIZIN 15.

Sakakibara zasugerował, że relacje Pacquiao z RIZIN będą powiązane z galą RIZIN 15, która odbędzie się 21 kwietnia. Teraz niecałe dwa tygodnie przed galą, walka nawet pokazowa wydawała się mało prawdopodobna. Podczas konferencji prasowej w Tokio, prezydent RIZIN wyjaśnił sytuację oznajmiając, że Manny Pacquiao nie będzie walczył, ale zamiast tego będzie wspierał kolejnego przeciwnika japońskiej gwiazdy kickboxingu Tenshina Nasukawy, Fritza Biagtana.

Nobuyuki Sakakibara
"To nie jest kontrakt na walkę. To porozumienie zostało zawarte w oparciu o pojawienie się Manny'ego Pacquiao jako wsparcie młodego filipińskiego zawodnika, który będzie walczył z Tenshinem Nasukawą.”


Sakakibara dodał, że chciałby, aby Pacquiao wystąpił w pokazowym pojedynku bokserskim na ringu RIZIN, podobnie jak Floyd Mayweather w grudniu, ale tym razem Nasukawa nie byłby przeciwnikiem boksera. Zamiast tego, chciałby zobaczyć jak Pacquiao walczy z japońską legendą MMA wagi lekkiej Takanorim Gomi.

Nobuyuki Sakakibara
"Zdecydowanie byłbym zainteresowany rozmową z Manny'm o ewentualnym pojedynku pokazowym, ale jeszcze nie rozmawialiśmy na ten temat. Jeśli tak się stanie, nie sądzę, że byłaby to walka przeciwko Tenshinowi. Nauczyliśmy się wiele od pojedynku z Mayweatherem. Jeśli ktoś miałby walczyć z Mannym w starciu pokazowym, musiałby to być Takanori Gomi.”


Tenshin Nasukawa również skomentował współpracę RIZIN z Mannym Pacquiao. Zapewnił, że planuje szybko zająć się rodakiem Pacquiao, Biagtanem, aby być w stanie szybko wskoczyć z powrotem do turnieju kickboxingu w wadze 59 kg w organizacji RISE.

Tenshin Nasukawa
"Mój przeciwnik jest zawodnikiem, którego będzie wspierał Manny Pacquiao. Wiem, że będzie bardzo twardym przeciwnikiem. Nie zamierzam tego lekceważyć, ale jestem w środku turnieju RISE, więc nie mam teraz czasu, by przegrywać z kimkolwiek."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 151: Iaquinta vs. Cowboy

nutloveb