SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RESWERATROL - legalny anabolik

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A o której jesz ostatni posiłek przed snem?

100 mg to zdecydowanie dawka mała!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ten fragment o prooksydacyjnej aktywności wysokich dawek resweratrolu wymaga komentarza; jak znajdę chwilę, to napiszę...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Pół godziny do godziny- zazwyczaj twaróg z olejem lnianym.

Czekam na komentarz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie te wasze kozieradki i reserwatole to tylko kolejny tak naprawde niepotrzebny bajer. Gra niewarta swieczki, nie warto zawracac sobie glowe takimi wynalazkami majace moze kilku procentowy wplyw na mase. Ale jak lubicie sobie teoretyzowac o czyms co ledwo dziala to prosze bardzo. Nie kasujcie tego
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polaris18

wiadomo ze podstaw sie NIE przeskoczy i nikt tez nie ma takiego zamiaru
ale jesli mozna sie wspomoc to dlaczego tego nie robic
oczywiscie jest to pytanie retoyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Polaris, kozieradka sprawdza się bardzo dobrze w praktyce. Jest o tym dyskusja i są relacje użytkowników na mojej stronie.

Resweratrol, jako anabolik, ma bardzo dobre badania na szczurach; przeczytaj artykuł otwierający ten post.
Właśnie dostałem wyniki z testu na resweratrolu; wyglądają bardzo obiecująco! W wolnej chwili je opracuję i wrzucę na forum.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2673
A właśnie poruszony został temat kozieradki a ostatnio szukałem trochę o tym ziółku, kiedyś próbowałem i wydawało mi się,że pozytywne działanie idzie odczuć na siłowni, choć zapach potu troszkę ją dyskwalifikuje.
Tu w poście są badania , gdzie niby nie wpłynęła na teścia:
https://www.sfd.pl/Kozieradka_fenugreek__poprawia_wrażliwość_insulinową,obniża_poziom_cukru-t703996-s2.html
A tu stara wypowiedz Biniu , czy zdanie na jej temat nadal aktualne:
https://www.sfd.pl/KOZIERADKA__niezłe_ziółko!-t15185.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wtedy bylem o 10-11 lat mlodszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bruno, kozieradka nie podnosi teścia, ale zawarte w niej steroidy roślinne same działają anabolicznie, tak jak sterydy anaboliczne. Jest o tym w kilku artykułach na mojej stronie.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowości z Biogenixa

Następny temat

SOUL RIPPER - nowa przedtreningowka OLIMPA

WHEY premium