SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z REDUKCJI -TEST+TREN+T3+CLEN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Dzień 20
Dzień nt

Na czczo 100mcg t3
Clen
w 3 porcjach po 40 mcg =120mcg

Dzisiaj dzień w ktorym się regeneruję przed ciężkim tygodniem wiec mam całkowicie wolne.
Rano zrobię pomiary i je wstawię.

Dieta z dziś:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
zdjecia wstawisz jakies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
nie jestes glodny jedzac 3 razy dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Jak z blokiem tarczycy po takim cyklu? Bezpieczne to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Może jakieś zdjęcie wrzuce ale to jeszcze za mały ubytek wagi. Jem częściej tylko nie chce mi się w dzienniku rozbijać posiłków. Odnosnie tarczycy to zobaczę po cyklu przed była zdrowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Dzień 21

DT- miał być tanieć 3h

Na czczo 100mcg t3
Po sniadaniu 80 mcg clenu

Znów zaczęły się u mnie skurcze, dziś było to apogeum.
Kupiłem magnez ale bez potasu i to co się działo przeszło pojęcie
Nie mogłem dojść na sale zajęć, mięsnie ud miałem tak pospinane, że nie byłem w stanie zrobić przysiadu a później już nawet chodzić.
Nigdy więcej redukcji bez potasu haha
.
Dieta trochę kulawa, dużo węgli ale musiałem się czymś wczoraj ratować.
Pojechałem na pogotowie ale nie dali mi kroplówki, bo uznali, że przejdzie.
Od wczoraj zjadłem z 30 tabletek magnezu+potasu . Dziś już jest lepiej.
Do tego jakby było mało bierze mnie choróbsko i od wczoraj wrzuciłem więcej wit c+paracetamol +aspiryne. Mam nadzieję, że się wytaraskam z tego dość szybko.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Dzień 22

Rownież dzień NT- regeneracja

Ze skurczami już lepiej, ale nadal przeziębienie mnie trzyma.Dzisiaj odpuszczam, aby jutro nie iść do lekarza.

Na czczo 50 mcg t3 + po poludniu 50 mcg t3

Micha


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Edit: Jednak pojechałem wczoraj na siłownie z zamiarem zrobienia pleców..
Sciąganie drążka za głowę (5x10 powt)
Wiosłowanie sztangą(5 x 10 powt)
Sciąganie linki w siadzie do klatki (5x 10)
Sciąganie drążka do klatki (3x10)
Niestety był to zły pomysł, podczas wiosła zaczęły lapać mnie skurcze w nogach. Musiałem przerwać trening.
Sam nie byłem w stanie prowadzić samochodu, musiałem po kogoś zadzwonić... masakra kvrwa.Wrzucam na loz na 3-4 dni, muszę się zregenerować. Jak widać rower rano + taniec wieczorem bądź rower rano+siłownia + bierznia wieczorem to za dużo.
Łykam asparginian magnezu i potasu w mega dawkach, robie sobie masaże, wrzuciłem po kilka g wapnia do diety, ale jak na razie czuję cały czas nogi.
Może wie ktoś jak można jeszcze doraźnie działać? Dopiero w następny poniedziałek jestem w stanie iść na badania.

Byłem w szpitalu to mnie z góry potraktowali, żebym wrzucił na loz, lekarz jak zapytał czy czymś się dopinguję to zgupiał jak mu powiedziałem i nie umiał pomóc...

Dziś mamy środę, do piątku będę wrzucał tylko skrótowe wpiski. Następny trening będzie w sobotę (przez te dni w ogóle nie trenuję ) towar bił będę dalej, t3 będzie szło w dawce 100mcg (chyba nie warto na 3 dni zniżać dawek ?) clen na razie odpuszczam bo to pewnie jego zasługa... :)

Wychodzi na to, że jestem cienki haha , porażka.

Micha z dziś :
500g mięsa +150 chleba pełno ziarnistego +warzywa+banan +sok pomidorowy
500g sera chudego + 150g chleba pełnoziarnistego + warzywa
8 jaj +150g chleba pełnoziarnistego +warzywa
70g wpc (mam nadzieję, że kurier przyjedzie dziś )

Odnośnie zmian w sylwetce- to na wielki plus, redukcja idzie pełną parą, zyłki z barków idą już na cycki, czwórka na brzuchu też się zaczyna pojawiać.
Sidy- nadpotliwość w nocy, słabe samopoczucie (ale to może wina pogody ), oraz mega wyj**ane skurcze w kosmos.





Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-10-10 11:43:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Jeśli chcesz zwiazać przyszłość z tańcem to odstaw koks bo te dwa sporty nie idą w parze jak pingpong i curling

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Wzwut to nie ten taniec co masz na myśli i jak widać govno wiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test enantan + winstrol, pytanie o dawkowanie

Następny temat

powrot do cwiczen

WHEY premium