SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z REDUKCJI -TEST+TREN+T3+CLEN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Witam stałych bywalców.
Jako, że dawno nie było poczciwych relacji naszło mnie na własną, którą postaram się przeprowadzić w miarę ciekawie i rzeczowo.
Przy okazji będzie to dla mnie motywatorem to wytrwałego zap*****lania

Aktualnie jestem na moście po cyklu składającym się z tescia, mdrola mastera i clenu. Cykl trwał około 22 tygodnie, zrobiłem na nim 12 kg w miarę czystego mięcha. Niestety w ostatnich pięciu tygodniach dużo spraw w życiu prywatnym się mi pomieszało stąd też treningi i dieta były zaniedbane (w gaźnik też mocno dawałem ). Teraz nadeszła pora aby wrócić do formy !!
Ankieta:

1. WIEK:22
2. WAGA:110
3. WZROST:196
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:124
-udo:67
-talia:96
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5
6. DIETA:
-białko:3g
-węglowodany:2g
-tłuszcz:0,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:jeden cykl 22 tyg Prop, m drol, enan master,clen
8. TRENING:fbw 4x week
9. CEL CYKLU: Redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:aktualnie 4 tydzień mikro mostu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):mezo-endo
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):3k
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg:200
-przysiad: 130x6 (przyznaję op*****lałem się )


CUKIERKI
Cypionat - PMP
Clen - Clenbuterol fox labs/alchemia
T3- uni pharma 25mcg

cykl
1-6 CYPIO 200MG E4D
1-2 CLEN(40mcg >zobacze do ilu dojdę)
1-6 T3(25,50,75,75,100,75 MCG)
1-6 atd 25mg e2d
4-6 clen
Profilaktyka:
Acard,zma, czosnek, o3,magnez-potas,Bisocard(w razie arytmii),zestaw witamin

DIETA:
Dietę mam ogarniętą.
Jest to moja pierwsza przygoda z t3. Pierwszy raz podczas redukcji będę nie ścinał węgli do minimum.
Zaczynam od 2700kcl i co tydzień będę obcinał o 100kcl.
Białko 3g/kg
Węgle 2g
Tłuszcz Reszta

Trening 4x w tygodniu FBW

Aero po treningu zaczynam od 30 minut
W DNT aero rano 50min na czczo + 3x w tygodniu taniec 1,5h(jak będzie problem z regeneracją to aero na czczo wyrzucę).


Start Wtorek 18.10.2012

Na co dzień będę zamieszczał wpisy z treningów, screeny z potreningu.

Cel cyklu : REDUKCJA DO WIÓRKA. W przeszłości trenowałem taniec przez 6 lat i znów zamierzam wrócić na parkiet, więc priorytety się nie co zmieniły... co nie oznacza, że gdy pojawi się 1 cyfrowy bf to nie wejdę na mocną zimową bombę a po tańcu zostanie jedynie sentyment..:) Zobaczymy co czas przyniesie

Jeszcze mam jedno pytanie: mam w domu jeszcze winko, warto je dodawać? Ewentualnie tren? Też jest na stanie , wiem że staż mały, ale jeśli mialoby być lepiej to czemu nie... :)
Aby tradycji stało się zadość wklejam kilka fotek. Pierwsze 4 około pięc tygodni temu, ostatnie z wczoraj.

Wszelkie uwagi mile widziane!
Więc... zaczynamy
























Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-09-16 19:12:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
gdulus
kuzwa jaki d**** tez czytam caly material zeby zobaczyc efekty koncowe , a gosc sie rozplynol a taki byl podjarany , moze jeszcze dnp dorzucil do tego cyklu no i zjechal ....


patrz na daty i nie wygrzebuj tematu sprzed 2.5 roku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Lipa :/ Wgl nie wyglądasz ,jakbyś coś bral.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
powodzenia ! wez sie konkretnie :) bede sledzil :)

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
Myslałem że jestem w dziale Galeria"nasze zdjęcia" a to DOPING
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
popatrzcie na wzrost

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Panowie, jeśli nie macie czegoś ciekawego do wprowadzenia to bardzo Was proszę aby nie robić śmietnika.
Nie zrobiłem tematu aby oceniać aktualną formę, liczę na pomoc i ewentualne korekty, które będą mnie motywować. Dział doping- owszem, dorosła decyzja :)
Jeśli chodzi o mnie to jestem z siebie bardzo zadowolony i efektów jakie w trakcie ostatniego roku zrobiłem .
Peace i dawać dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
wysoki jestes a genu mega nie masz grunt to sie nie poddawac, cisnij do celu bede sledzil. czemu enan na 6 tyg? nie lepiej propka dac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Cypio nie enan. Leci od 4 tyg 150mg ew na moście więc nie chciałem znów zmieniać estra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
a to ok czyli juz hula w takim razie pozwodzenia

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-09-16 19:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Może się jeszcze ktoś wypowie czy warto dodawać coś jeszcze do tego zestawu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test enantan + winstrol, pytanie o dawkowanie

Następny temat

powrot do cwiczen

WHEY premium