SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z REDUKCJI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 107726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Przy tak wysokim BF wydaje mi się że strat w mięsie nie ma, przynajmniej ja takiego efektu nie odczuwam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno jak jest podkład z testa to mięcho nie leci więc w czym problem ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202626
mieso nie leci dajcie spokoj z tymi bajkami, na pewno ogranicza to ubytki ale zawsze cos poleci nie ma opcji


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-02-17 12:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak leci Saa + 3gr białka na kilogram masy ciała to myślę że utrata mięcha jest ograniczona do minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202626
swoja opinie juz wyrazilem koncze ta debate bo robi sie smietnik w kolegi temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Lasix a jeśli po 2 tyg vlcd bo tyle będę do niedzieli dodał 100g węgli złożonych miało by to sens? W niedzielę bym dodał ładowanie bo psycha słaba jeszcze można zwiększyć aero jak waga będzie leciała bardzo słabo.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Strong test mysle ze Twoje uczestnictwo w takiej rozmowie jest conajmniej niepowazne z uwagi na znikome/zadne doswiadczenie w tej materii

KLAJTA
Ale mnie zakreciliscie teraz, normalnie zglupialem 8-}

Jak to teraz rozplanować?
Pomóżcie coś żeby redu nie zj**ać.

Lasix pisałeś kal dodać ale ile, z czego tych kal?

to po hooy za przeproszeniem wchodziles na vlcd jak nie masz przekonania co do slusznosci tej metody

Lasix
im szybciej spada tym wlasnie gorzej a tu jeszcze idzie "suplementacja" t3... w takim tempie to zniknie...szybkie redukcje to nie jest sposob na zachowanie jak nawiekszej masy miesniowej przy relatywnie niskim poziomie tk. tluszczowej

np. przy udziale t3 na wysokich weglach smalec topi sie b.db wiec nie widze sensu stosowania tak drastycznych diet


Rozmawiamy o utracie smalcu, wiec im szybciej tym lepiej oczywiscie

Lasix
no bo takie jest zalozenie tej diety - szybko....ale to w zaden sposob nie stawia jej wyzej od "typowej" diety redukcyjnej gdy liczymy na utrate fatu przy zachowaniu jak najwiekszej masy m.

Jeszcze raz to samo, szybsza utrata tluszczu to plus, wiec jak najbardziej po tym wzgledem vlcd stoi wyzej od normalnej redu.

Oczywiscie rozumiem Twoje zalozenia, zakladajac ze tracimy miesnie(wiecej niz na zbilansowanej), taki sposob redukcji nie ma sensu, nawet jakby zajmowal 4x mniej czasu niz normalnie,
ale ci co stosuja vlcd rzecz jasna nie zakladaja wiekszej utraty masy miesniowej, wiec w tym kontekscie vlcd jest lepszym wyjsciem z uwagi na dlugosc trwania
Opinie o diecie mozna miec roznie,
ale skoro ja na swoim przykladnie utwaty miesa nie widze, to chyba bedzie najrozsadzniej jak nie dam sobie wmowic uzytkownikowi Lasix ze jednak mase miesniowa potracilem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Klajta, byłeś zadowolony w zeszłym roku więc nic tylko powtórzyć sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Troche offtop, ale rozumiem, że nawet przy troche wyższym BF niż 10 - 12% stosowanie T3 bez SAA mimo wysokiego białka to samobójstwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
miczelx
Strong test mysle ze Twoje uczestnictwo w takiej rozmowie jest conajmniej niepowazne z uwagi na znikome/zadne doswiadczenie w tej materii

KLAJTA
Ale mnie zakreciliscie teraz, normalnie zglupialem 8-}

Jak to teraz rozplanować?
Pomóżcie coś żeby redu nie zj**ać.

Lasix pisałeś kal dodać ale ile, z czego tych kal?

to po hooy za przeproszeniem wchodziles na vlcd jak nie masz przekonania co do slusznosci tej metody

Lasix
im szybciej spada tym wlasnie gorzej a tu jeszcze idzie "suplementacja" t3... w takim tempie to zniknie...szybkie redukcje to nie jest sposob na zachowanie jak nawiekszej masy miesniowej przy relatywnie niskim poziomie tk. tluszczowej

np. przy udziale t3 na wysokich weglach smalec topi sie b.db wiec nie widze sensu stosowania tak drastycznych diet


Rozmawiamy o utracie smalcu, wiec im szybciej tym lepiej oczywiscie

Lasix
no bo takie jest zalozenie tej diety - szybko....ale to w zaden sposob nie stawia jej wyzej od "typowej" diety redukcyjnej gdy liczymy na utrate fatu przy zachowaniu jak najwiekszej masy m.

Jeszcze raz to samo, szybsza utrata tluszczu to plus, wiec jak najbardziej po tym wzgledem vlcd stoi wyzej od normalnej redu.

Oczywiscie rozumiem Twoje zalozenia, zakladajac ze tracimy miesnie(wiecej niz na zbilansowanej), taki sposob redukcji nie ma sensu, nawet jakby zajmowal 4x mniej czasu niz normalnie,
ale ci co stosuja vlcd rzecz jasna nie zakladaja wiekszej utraty masy miesniowej, wiec w tym kontekscie vlcd jest lepszym wyjsciem z uwagi na dlugosc trwania
Opinie o diecie mozna miec roznie,
ale skoro ja na swoim przykladnie utwaty miesa nie widze, to chyba bedzie najrozsadzniej jak nie dam sobie wmowic uzytkownikowi Lasix ze jednak mase miesniowa potracilem

Nawet jak stracisz to i tak nie zauważysz

Ja u siebie daje trochę ww z rana owsianka plus siemię lniane no i po treningu trochę słodkich ziemniaków z rybka , albo makaron jajeczny lub produkty z konjak maki jak ryż czy makaron





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino atakuje PROBLEM

Następny temat

Co na pierwszy cykl ?

WHEY premium