SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA bieganie+spalacz+słaba dieta nie widać efektów.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

meżczyzna

Waga

90 kg

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca,trening wieczorne

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Termo fat burner planowane t3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Witam
potrzebuje pomocy w temacie redukcji. Niestety nie mam możliwości utrzymania diety jedyne co robię to zero słodyczi i fast foodów.
Praktycznie każdego dnia na śniadanie jakiś kefir naturalny serek wiejski lub coś w tym stylu.
Obiad niestety nie mam czasu sam sobie czegoś przygotować i jem po prostu to co zrobi mama tylko w małych ilościach.
kolacja to zazwyczaj też kefir jakieś tam płatki z mlekiem.
Od dwóch miesięcy jadę na TERMO FAT BURNER i z aktywności fizycznej to bieganie codziennie około 20 min. Kupiłem pas termoaktywny pocę się obficie ale efektów nie widać. Co prawda z wagi zleciało 2 kg ale na sylwetce efektów nie widać.
Tłuszcz głównie w okolicach klatki piersiowej i na biodrach tzw boczki jakie ćwiczenia polecicie na te partie?
Kolega polecił mi spalacz T3 mówił że stosował i efekty są zauważalne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
dziecko drogie od t3 to Ty się trzymaj z daleka, nie masz dobrej diety, trenujesz jak emeryt, spalacz też masz dla emerytów i chcesz efektów? Nie masz czasu na dietę? Kierowcy tirów, z którymi pracuję są w stanie trzymać dietę, marynarze na statkach mają taką możliwość...Ty nie? Nie sądzę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Więc pytanie z innej bajki gdzie przez internet mogę znaleźć kogoś kto ułoży mi dietę taką która będę mógł utrzyma? opłata nie robi problemu. 12 ha pracy każdego dnia dwie przerwy po 10 min wracam z domu to marzę tylko o łóżku i uwierz ze nie jest łatwo się zmotywować.

Zmieniony przez - karol.ek w dniu 2014-11-11 17:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18246
A zobacz co Koniu ma w podpisie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
99 % moderatorów tutaj i usługa potreningu.pl .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna 116kg

Następny temat

organiczne wafle ryzowe

WHEY premium