SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA - prosze o porade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
WItam, moj staz to 2,5roku konkretnego masowania, mam ulozona diete redukcyjna, suplementacje tylko brakuje mi pewnego elementu w treningu a o to on:

Moj plan w skrocie mowiac:

PONIEDZIALEK klatka(silowo) + biceps
SRODA plecy + triceps
CZWARTEK martwy ciag (silowo)
PIATEK barki
SOBOTA nogi (silowo)

treningi boksu mam we wtorki czwartki i pytanie jest nastepujace czy te treningi mam potraktowac jako aeroby? Czy porpostu jeszcze dolozyc po treningu silowym 3 razy w tygodniu aeroby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a co oznacza dokładnie pojęcie "siłowo"?

treningi boksu moga juz wystarczać w zapewnieniu wysiłku typu aerobowego/mieszanego

w przypadku tym dałbym juz tylko 4 treningi na siłowni- i 2 boksu to da w sumie 6 tren. w tyg., myslę, ze wystarczy.

ciagi myslę, ze można dorzucić do barków a do nóg m. brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
silowo oznacza trening silowy. Podam przyklad np na klatke:

1 50% x 10
2 60% x 8
3 75% x 5
4 90% x 3
5 90% x 3
6 90% x 3
7 75% x 5
8 75% x 4

miesnie brzucha nie wypisywalem, bede cwiczyl 3-4 w tygodniu.


Zmieniony przez - honorr w dniu 2009-04-16 23:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na redukcji tym sposobem wiele nie osiągniesz- proponuje w najepszym wypadku nie schodzic poniże 6 powt.

a brzuch raczej trenować 1-2x w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
dlaczego tak uwazasz? - poprostu pytam

1-2x w tygodniu to nie za malo? redukcje wprowadzilem teraz poniewaz zalezy mi na spaleniu oponki wiec mysle ze to raczej za malo bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
Jak będziesz ćwiczył za często brzuch to popalisz mięśnie to moje zdanie.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ćwiczenie m. brzucha ma sie nijak do redukcji, a przesadzając- jak z kazdą grupą- możesz dokladac cegiełkę do utraty ale mięśni.

trening stricte silowy nie ma sensu bo szybko zmeczysz ukł. nerwowy - trenujesz bowiem na granicy kalorycznej[szczególnie węglowodanowej] a to dla najefektywmniejszej pracy w ten sposób nie jest najlepsze.

a powyzsze linki popieram; choc oczywiście niekoniecznie musisz zerżnąć to w 100%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy, problem z bicepsem.

Następny temat

regeneracja - jak długo?

WHEY premium