SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA:dieta i trening do oceny:))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
Witam, prosze o ocene i ewentualne poprawki w diecie i treningu :) a wiec zaczne od poczatku...

zapotrzebowaniw kcal:1600 (nie jestem pewna czy dobrze obliczylam bo probowalam roznych wzorów i za kazdym razem wychodzilo inaczej-a skorzystalam z dziennika posilkow vitalmax)
B-2,2g/kg ciala
T-1,0g/kg ciala
W-3g/kg ciala


Moja przykladowa dieta wyglada nastepujaco:

1 posilek-5.30:
-platki owsiane 40g.
-rodzynki 10g.
-słonecznik 10g
-jogurt owocowy(1,5%tluszczu)125g.-wiem ze lepszy bylby jogurt naturalny ale strasznie go nie lubie,wiec owocowy musi byc

2 posilek-10.00:
-bulki grahamki 100g
-mieso z piersi kurczaka 100g
-banan 200g.
-orzechy laskowe 10g

3.posilek 15.00:
-makaron 50g
-mieso z piersi kurczaka 150g
-oliwa z oliwek

trening

po treningu dalabym cos z suplementow bo nie jestem wstanie zjesc kolejnego obiadku

4.posilek 20.00:
-serek wiejski light 200g
-rzodkiewka lub szczypiorek do smaku


Trening wyglada nastepujaca:
PONIEDZIALEK:
1.klatka
1)WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3 x 12
2)WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ 3x 12
3)ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ 2 x 12
2.triceps:
1)PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU 3 x 12
2)WYCISKANIE "FRANCUSKIE" siedzac 3 x 12

SRODA:
1.plecy i biceps:
1)PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)3 x 12
2)PODNOSZENIE SZTANGIELEK STOJAC 3 X 12
3)UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY") 3x12

PIATEK:
1.nogi:
1)PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3 x 12
2)MARTWY CIĄG" 3 x 10
3)WSPIĘCIA NA PALCE 3 x 20/25

2.barki:
1)WYCISKANIE ZOLNIERSKIE 3 X 12
2)WZNIOSY SZTANGIELKA LEZAC BOKIEM 2X 12


Z gory wielkie dzieki za opinie i pomoc

Płeć: Kobieta

Wiek: 23

Waga: 55

Wzrost: 162

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mam pojecia

Aktywność w ciągu dnia: praca stojaca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: od 2 tygodni siłownia

Odżywianie: trzymam sie dietki...

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia 3x w tygodniu, aeroby

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie było takich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyzwyczaisz się do naturalnego. Do śniadania dorzuć jajo kurze by było jakieś dobre źródło białka.
Grahamki, ogółem pieczywa unikaj jeśli już to dawaj razowe. Tak samo inne produkty a w tym przypadku makaron - daj razowy/z mąki graham, jest mniej przetworzony.
O 15.00-17.00 chodzisz spać?
Bo ostatni posiłek powinien być nie dłużej niż 2 godziny przed snem. A jeśli chodzisz spać późnym wieczorem a o 15.00 jesz ostatni posiłek to sobie ładnie mięśnie palisz, nie tłuszcz. Zmień to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ile tak cwiczysz? Jak masz staz treningowy? Jakie masz przerwy miedzy? Czy robisz w kazdej serii do upadku miesnia te ilosci powtorzen, czy masz inne zalozenia? Co robisz po silowni, czy meczy cie ten trening? Jakie masz priorytety i wlasciwie gdzie masz "nadmiar" tluszczu do pozbycia sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Skalar, jest posiłek o 20


Po treningu daj odżywke białkową 1 porcję i 50-70 g białego ryżu. I czy ten banan jest konieczny?

Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-05-13 11:41:55

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
Skalar - juz zmienilam na chleb razowy i makaron
obliques -cwicze nie dlugo bo ok.2 tygodni i chce zaznaczyc ze mam mala silownie w domu(w sumie to moj chlopak a ja przy okazji z niej korzystam)wiec mam male ograniczenia...poza tym nigdy wczesniej nie cwiczylam wiec jestem troszku "zielona".I rzeczywiscie za duzo sie nie zmecze bo w sumie nie ma tego duzo...jesli jakies propozycje co moglabym dodac,to bardzo chetniea nadmiar tluszczu do pozbycia sie to glownie brzuch,z reszta mysle ze nie jest tak zle ale chce co nieco ujedrnic,powiekszyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
a i co do banana to raczej jest konieczny,bo jesli nie moge sobie pozwolic na slodkosci(chociaz je uwielbiam )to musi byc moj ulubiony owoc-BANAN.z niego raczej nie zrezygnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
a poza silownia aeroby(w ta chwile skakanka)i brzuszki(spodobal mi sie program Tamilee Webb - I want those..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Wskazówka - możesz edytować post klikając na kartkę z ołówkiem

Jeśli chodzi o trening, to już Obli i tym napomknęła - nie chodzi o dołożenie ćwiczeń,chociaż w planie też można pogrzebać, ale o to, że powinnaś tak dobrać obciążenia, aby powiedzmy zrobić 3 serie po 12-15 ruchów każda i tak, że pierwsza jest z zapasem ok. 2 powtórzeń, druga tak akurat ile masz siły, w ostatniej absolutnie nie masz siły na jeszcze jeden ruch albo nawet na 2-3 ostatnie. Tylko tak ćwicząc rzeczywiście uzyskasz efekt, w przeciwnym razie jest to tylko troszkę bezużyteczne mahanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
dzieki za wskazowke!!!
cwicze raczej do oporu,bo jak napisalas machanie sobie tylko nie ma sensu,a jesli zmobilizowalam sie na cwiczenia to chce to robic tak aby byly po jakims czasie jakies widoczne efekty,a nie oszukiwac sama siebie...wiec staram sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dobraniem odpowiedniej diety

Następny temat

odtluszczona lopatka wieprzowa

WHEY premium