SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice oraz worek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 16839
Witam, zastanawiałem się nad zakupem worka bokserskiego oraz rękawic, ale nie wiem jakie były by dobre dla mnie, to znaczy jaki model. Dodam iż nigdy nie boksowałem na worku (jak już to walki z cieniem i jeśli chodzi o takie to może 3 miesiące) Więc jakbyście mogli doradzić, to doradźcie jaki worek kupić (jaka waga oraz jaki rozmiar samego worka) oraz jakie rękawice (bokserskie,przyrządowe czy może mma).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1274 Napisanych postów 1226 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18759
Proponowałbym iść na trening boksu. Sam niczego się nie nauczysz aby nabierzesz złych nawyków, których później będzie ciężko się pozbyć.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 963 Napisanych postów 4193 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73059
Przecież nie napisał, że chce boksować. Kupi, będą stały w kącie, laski na chatę zaproszone będą miały kisiel w majtach:
- ooo, nie wiedziałam, że trenujesz
- oj tam, oj tam, nie chciałem się chwalić

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2019-11-04 17:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 16839
cynik75
Przecież nie napisał, że chce boksować. Kupi, będą stały w kącie, laski na chatę zaproszone będą miały kisiel w majtach:
- ooo, nie wiedziałam, że trenujesz
- oj tam, oj tam, nie chciałem się chwalić

A mówią że człowiek z wiekiem mądrzeje ;) Kompletnie nie rozumiem tej złośliwości ale cóż. Jeśli pomaga Panu taki sposób złośliwości w radzeniu sobie z problemami to może Pan się jeszcze bardziej rozpisać, może ulży choć troszkę :)

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2019-11-04 17:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 200 Wiek 237 dni Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27140
Zależy czy chcesz sobie pokopać, czy tylko uderzać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacje trener - zawodnik.

Fruzelina