SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice gorsze od pięsci.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
A jakie sa konsekwencje wstrząsu mozgu??? To też chyba nie jest bez znaczenia.

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze uderzajac mniejsza powierzchnia, w tym wypadku ostrzejsza, w wypadku piesci twardsza dochodzi do uszkodzen punktowych. Przy uzyciu wiekszej powierzchni w przypadku mlotka tepszej, w przypadku rekawicy miekszej zniszczenia obejmuja wiekszy obszar. Sa tez grozniejsze gdyz naruszaja strukture. Wbiwszy dziesiec gwoizdzi powiedziawszy kazdy trzema uderzeniami masz wbitedziesiec gwozdzi. Walnawszy trzydziesci razy mlotkiem mozesz juz nie miec tej sciany.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
nie reka do mlotka, tylko gwozdz do mlotka czyli powoli i duzymi literami: jakie beda szkody (na scianie - zeby bylo jasne, tak na wszelki wypadek) jezeli przystawisz gwozdz do sciany i uderzysz mlotkiem w gwozdz? a jakie bede szkody jak przydzwonisz mlotkiem w sciane nie uderzajac po drodze w gwozdz?


pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyloz do delikatnej i kruchej powierzchni. Wbijajac ostrzem, zrobisz dziurke, walac lebkiem spowodujesz popekanie i zniszczenie tego w co chciales wbic.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa masa masa rękawice to dodatkowa masa pięści energia kinetyczna ręki będzie większa ale wychamowanie następuje na dłuższej drodze więc siła ciosu= masa*przyspieszenie(opóźnienie)będzie mniejsza czyli więcej wytrzymasz ale fizyki nie oszukasz zasada zachowania energii czyli trochę pojdzie w sprężystość rękawicy a reszta w ciebie ćwiczmy więc dykcję ż4eby mówić wyraźniej niż Muhammad Ali.
ale mimo wszystko wolę zarwać w rękawicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
zycze ci takich wypowiedzi jak lennox lewis

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orki esco ale lewis to intelektualne 0 i gra w szachy tu nic nie zmieni, a wypowiedzi masz na myśli te na konferencjach czy wyreżyserowane wywiady które mają go medialnie ustawić jako boksera -"entelektualyste" nie no tym to mnie obraziłeś co do wypowiedzi to miałem na myśli trudności wywołane wieloma wstrząsami mózgu i to nie merytorycznej strony wypowiedzi bo tu nie lubię przesadnych ekwilibrystyk ale dykcję i popluwanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
:>
tak
rzeczywiscie jest wyrezyserowany

dobrze, ze na to wpadles

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyrownujesz swoj mozg do deski? To znacznie bardziej delikatny instrument.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogolnie nie idzie, bo to zalezy od rodzaju tych "cial".

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepiej trenować żeby być niepokonany?

Następny temat

Wyglad -- jak wazny?

WHEY premium