SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różalski będzie walczył o tytuł Mistrza Świata

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
a'propos walki marcina z rufusem, czy zwróciliście uwage na loże komentatorów? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Komentarz jest "no comment" ;) Do końca tygodnia postaram się wrzucić resztę walk z tej gali, to dopiero są brechty. Ja osobiście płakałem ze śmiechu jakieś 5 - 6 razy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na yousendit jest do 100MB.Na rapidzie sie już przejechałem, wrzucałem dziś rano i już po wrzuceniu sie okazało że jest plik za duży.
Na megaupload nie ma sensu wrzucać bo i tak nikt nie ściągnie, są te ***ane limity.
Sendspace jest wsumie najlepszym rozwiązaniem ale ****a sie wrzuca z prędkością 1kb/s więc jest to jakby nie było śmiech na sali, na rapidzie wrzucałem z prędkością 60kb/s (przy wyłączonych programach typu dc,emule itp).

Chce tą walke wrzucić na serwer, ale kurde nie wiem gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Spakuj czymś (zip, rar, cokolwiek), podziel na kilka plików i wrzuć na rapida. A tak gala z tymi "komentarzami" była już na forum omawiana. Tu albo w Uderzanych, już nie pamiętam.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie dzieli na kawałki?
Jeśli wytłumaczysz wszystko to jak najbardziej wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
To zależy jakim programem pakujesz. Większość ma możliwość ustawienia rozmiaru pliku wynikowego i dzieli duży plik na kilka mniejszych, na przykład, żeby zmieścił się na dyskietkę czy cd.

Google Video przyjmuje duże pliki, nawet po kilkaset MB.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym google video moge wrzucić tylko żeby oglądać na stronie?
To lepiej żebym im wrzucił to na zwykły serwer, przecież za każdym razem nie nędą wchodzić na strone żeby walke obejżeć.

Pakuje rarem, jest tam mozliwośc spakowania na mniejsze częsci?

Doradźcie coś, walke mam tydzień już a nie wiem gdzie ją wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
W WinRAR jest taka funkcjonalność.

Wpisujesz w pole "Rozmiar woluminów" ile ma mieć i Ci dzieli na kawałki.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok.
To już zrobione.

Rapid sie z***ał, na yousendit trzeba sie rejestrować, mam wrzuconą jedną cześć, wrzucać reszte?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcowa rozpiska K-1 FINAL ELIMINATION!!!

Następny temat

Błedy na sherdog %-)

WHEY premium