SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice bokserskie i MMA - różnica

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
j.w

Oprócz różnic w wyglądzie to czy takie uderzenie rękawicami do mma jest bardziej bolesne niż bokserskimi rękawicami??

Bo niewiem jakie do sparingów mam kupić a zależy mi na jak najmniejszych obiciach i możliwości włożenia w uderzenie pełni siły bez ryzyka nabicia komuś porządnego guza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 129 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17636
http://www.sprzetdowalk.pl/p753,grappling-rekawiczki-vale-tudo-czarne.html  to podobne, zresztą większośc firm ma swojej ofercie rękawice typu shooto - chwytne ale z wypełnieniem nie odbiegającym wielkością od rękawic bokserskich

wyjechalem i mnie niema a jak mnie niema to znaczy że mnie niema!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
mniejsza rękawica = bardziej boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
W bokserskich raczej trudno będzie ci chwytać :P Od MMA są twardsze. Tymi i tymi jak dobrze pieprzniesz możesz coś zrobić...

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
z tym , ze mniejsza rekawica bardziej boli to sie nie zgodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
w rękawicach do mma możesz zrobić komuś krzywde a w bokserskich jest mniejsze prawdopodobieństwo rozcięć, do mma są twardsze więc bardziej boli.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-08-19 19:51:56

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jak chcesz sparować na zasadach MMA to logiczne, że w rękawicach bokserskich walka w parterze nie będzie zbyt komfortowa. A poza tym przy odpowiedniej sile uderzenia w rękawicach bokserskich też można komuś zrobić krzywdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Rekawice do MMA beda bezpieczniejsze dla Twojej glowy ale twarz odczuje dotkliwiej wszystkie przyjete ciosy.

W rekawicach bokserskich ze wzgledu na ich powierzchnie, ktora jest wieksza od rekawic do MMA nie uswiadczysz tylu rozciec ale Twoja glowa ucierpi mocniej.

Choc zarowno w jednych i drugich mozna wyrzadzic sporta krzywde

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
Sogi poszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
jak kupisz złe rękawice do mma i jesteś początkujący to i sam sobie krzywdę zrobisz jak mocniej pieprzniesz
wybity kciuk i te sprawy
Poza tym człowieku na sparingu nie walczy się na 100%.... taka podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Responsive mogę się zapytać po co chcesz włożyć w uderzenie pełnie sil w sparingach i na tarczach chyba nikt nie uderza z pełnią sil.

Na temat to w rękawicach od mma ciosy bardziej bolą poza tym łatwiej o kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
na mnie te mma mniejsze wrazenie robia;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

War on the Mainland - walki do ściągnięcia/oglądnięcia

Następny temat

Nagolenniki

WHEY premium