SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681

widac od razu, ze brazol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Możecie polecić jakieś ulubione kanały z technikami bjj ?
Chciałbym poprawić ne waze w judo. Ataki z półgardy, pełnej gardy, dźwignie na łokieć itp




Zmieniony przez - Unleash w dniu 2014-06-03 15:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
jasona scully na youtube znajdz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Santiago92

widac od razu, ze brazol

haha, no Galvao też po worldsach pisał, że chciał wygrać ale widać Bóg miał inny plan
Lister dzik, ale nogi ma chude co nie przeszkadza mu łamać cudze Ale tam Xande w sumie go zdominował ciut, dopiero pod koniec Deanowi jakieś sweepy wychodziły coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
no widzialem, ale nie mial takiej kvrwa koszulki xande tez kot, nie ma to tamto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Niektóre przepisy są rzeczywiście bez senus.

Fajna koszka

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Santiago92
jasona scully na youtube znajdz


leci sog.

Ogarnięcie choćby promila technik z filmików X techniques in x minutes zajmie mi wieczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
on ma tez takie dlugie szkoleniowki, jakbys sie moze postaral, to znalazlbys gdzies na jakims torrencie czy czyms, mi takie cos wystarczalo w zasadzie i cos juz tam moglem sobie kombinowac, spoko sa opcje przejesc, ken primola tez calkiem spoko rzeczy ma, krotkie instruktarze ~5 min i tresciwe, bez zbednego gadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Udało mi się znaleźć na torrencie. Mogę tu wrzucić link albo podpowiedź jak znaleźć jeżeli to zgodne z regulaminem forum


Poświęciłem chwilę na oglądniecie paru filmików Jasona i w ogóle mnie nie dziwi czemu BJJ jest takie popularne. Mnogość technik, kontrola przeciwnika, system papier-kamień-nożyce.

Super sprawa!

Jedynie co mnie przeraża to dźwignie na staw kolanowa. Ta część ciała jest już wystarczająco niedoskonała i wystawiona na kontuzję by jeszcze ją częstować dźwigniami.

Zmieniony przez - Unleash w dniu 2014-06-04 16:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Co Ty pieprzysz, leg locki rządzą
Ty Santiago a w no gi myślisz że Buchechy ktoś zagrozi? W gi jest Rodolfo, ma wrócić Roger (ale ten już został zdominowany na Metamoris I ) , ale w no gi? Ciekawe czy Cyborg będzie takim nemesis w nogi dla Buchechy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inauguracja

Następny temat

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

WHEY premium