SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rób Forme Na Wiosnę z Hi Tec - TEST SPONSOROWANY podsumowanie str .67

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357





DZIEŃ 89 - DT








WItaminy A-Z - rano po przebudzeniu 1 tab.

Bcaa Powder - 20g w trakcie treningu

Beta Alanina - 5kap. przed treningiem

Tri Creatine Malate - 3g przed 3g po treningu








Nogi Plecy Biceps - pull


1.przysiady ze sztangą na barkach 5x5
2.wypychania na suwnicy 4x6
3.Martwy 4x6
4.wiosłowanie 5x6-8
5.uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x10
6.modlitewnik 2x15





Aeroby:



bieżnia, czas ~ 35 min.

Kalorie: 610kcal, Predkość -10-12 km/h ok. 7km



FILMIK z paru serii






















Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dobra, to 19. Już ustalone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ZAPRASZAMY NA PODSUMOWANIE !!
GODZINA 1
9



Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Czekamy z niecierpliwością na podsumowania :D

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408



PODSUMOWANIE TESTU !!!


Podziekowania dla sponsora testu firmy Hi Tec oraz dla ekipie z SFD za wybranie mnie , tak samo ekipie bioracej udział w tescie .

DANE PODSTAWOWE
Wiek - 34l
Wzrost - 173cm
Staż - liczac SW + siłownia ponad 10lat

Celem testu była rekompozycja , okres swiateczny był okresem ktory całkowicie odpuściłem pod wzgledem diety i treningów wiec musiałem porawić sylwetke , połowa testu szła idealnie , potem pojawiły sie problemy w zyciu i z tyg na tydz widziałem jak wszystko zaczyna iśc nie po mojej myśli , diete i trening trzymałem cały czas jednak stres robił swoje , ogólnie nie jestem do konca zadowolony z sylwetki bo nie tak miało to wygladac ale nie jest znowu tragedia , siła mega poszła do przodu az zdziwiłem sie bo takie cwiczenia jak wyciskanie sztangi na płaskiej ławie lub przysiady to poprostu progres siłowy był mega ,koniec testu nie równa sie z koncem moich planów wiec jak ktoś chce dalej obserwować moje poczynania zapraszam do dziennika w dziale Hi Tec
https://www.sfd.pl/Dziennik_a_la_rutkow_czyli_jeszcze_większa_motywacja,_foty_str_69-t1036176-s151.html#post3



PARAMETRY NA STARCIE i KOŃCU


Waga i pomiary niedziela na czczo

Waga 82,5kg - 83kg
Klatka 114cm - 115cm
Ramie 37,5cm - 37,5cm
Biodra 97cm - 96cm
Przedramie 31,5cm - 31,5cm
Pas pod pępkiem 88cm - 87cm
Udo 60,5cm - 60cm
Barki 127cm - 130cm
Łydka 40cm - 39,5cm

WYBRANE SUPLE

Suple jakie dostawałem i korzystałem podczas testu










1.Whey C6 - uzupełnienie braków w diecie/po treningu , kazdy smak ma coś w sobie i jest bardzo dobry wiec polecam sprawdzić wszystkie
2.A.M.G. - dla poprawy teningów a zwlaszcza wiekszego skupieniu, wytrzymałości tak aby trening był zrobiony na 110%
3.Vitamin A-Z - prozdrowotnie
4.Omega - prozdrowotnie
5.Glucosamin - regeneracja stawów
6.Vitamin Health-Care - uzupełnenie diety
7.Creasteron - uzupełnienie wszystkiego co potrzebne po treningu - najlepszy suplement po treningowy
8.Micellar Casein- nocne białeczko jako uzupełnienie braków w diecie
9.Wit.D - prozdrowotnie

ROZPISKA SUPLEMENTACJI
Whey C6 - wg braków w diecie
A.M.G. - przed treningiem
Creasteron - po treningu /dnt rano po przebudzeniu
Omega , Glucosamin , Vitamin Health-Care ,vitamin A-Z - 2x dziennie do posiłków
Wit D - 1 raz dziennie po posiłku
Micellar Casein - na noc

DIETA
DT - 4200kal Białko 240g Wegle 540g Tłuszcze 70g liczone tylko z dobrych zródeł - dodatkowo wpadało ok 300kal z Creasteronu po treningowo
DNT -3700kal Białko 240g Wegle 370g Tłuszcze 80-90g liczone tylko z dobrych żródeł + ok 300kal z Creasteronu rano na czczo

TRENING
Trenin Dzielony , na poczatku prio na nogi 2x tyg potem prio na plecy 2x tyg.

tak wygladał trening z prio na plecy który był robiony przez wiekszosć testu:

A.PLECY 1 + bic lekko
-drążek szeroko 5x8-6 ciężko [+obciążenie jak lekko]
-wiosło sztanga leżąc na ławce płaskiej 5x10 + dropset w osttniej
-wiosło hantel w oparciu o coś 5x8+8
-przyciąganie wyciągu dolnego szeroko podchwytem 4x12-10
-drag curl sztanga 3x10
-młotkowo 3x12

B.KLATA [14-16 serii] + BARKI [tylko muskasz 1-2 ćwiczenia po 3 serie]

c. NOGI całe [25-30 serii]

D.PLECY 2
-ściąganie do klatki podchwyt 5x12-10
-wiosło sztanga 4x10+10
-wiosło hantle leżąc na ławce skośnej 5x8 + dropset
-ławka rzymska unoszenie tułowia 5x15-8
-szrugsy z hantlami 5x10-8

E.BIC + TRIC
-uginanie z hantlami oburącz na modlitewniku 4x15-10
-uginanie ze sztangą stojąc 4x8+8
-młotowo z linką wyciąg dolny leżąc łokcie przy ciele 3x12
-francuz zza głowy sztanga łamana 4x15-12
-pompki poręcze 4x8+8
-wyciąg z góry drążek /\ 3x15-12


FOTY








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
</a>


Na początku chciałbym jeszcze raz podziękować sponsorowi testu - firmie Hi Tec Nutrition za wybranie mnie do grona osób mających okazję testować suplementy HITEC

ten test tak na prawdę dal mi ostrego kopa i jeszcze większą motywacje żeby wziąsc sie za siebie , w czasie tych 3 miesiecy tylko 1 dzien był bez treningu , nie bylo wymowek , ostro pracowalem nad soba.... wpadlo oczywiście kilka czitow no ale nie było lekko , pracuje nad tym żeby było ich coraz mniej

wiadomo ze zawsze można z siebie dac jeszcze więcej , będę się staral z dnia na dzień wprowadzać to w zycie tak , żeby każdego dnia wieczorem kalsc się z mysla ze dalem z siebie wszystko , ciagle nad tym pracuje

test dobiegl konca ale moja redukcja jeszcze potrwa poniewaz bardzo mocno byłem zalany i 3 miesiace to jednak za krotki okres aby zrobic wymarzona forme ale byl to wymarzony poczatek redukcji , spadlo mi przez ten czas 8,6kg a od poczatku mojej redukcji juz 14,5 kg wiec caly czas idze w dobrym kierunku ;)

tak jak pisalem wyzej dalej redukcja , nie zwalaniam , diete i treningi bede dalej ostro trzymal , trochę może zmodyfikuje za nastepne 3 miesiace pochwale sie w dziale HITECa jak ida postepy poniewaz tak na dobra sprawe to wybor mojej osoby do tego testu pomogl mi zaczac tak na powaznie moja przygode z lepszym trybem zycia , dla mnie to bardzo wiele znaczylo ;)


Suplementacja
po lewej pierwszy zestaw.... po prawej drugi -------- najwazniejsze dlamnie bylo BCAA i jak widac najwiecej puszek jest
</a>



- BCAA powder - do tej pory najlepsze amino jakie pilem , smak kozak , rozpuszczalnosc mega , wiec mysle ze pewnie jeszcze do nich nie raz wroce , codziennie przez te 3 miechy mi towarzyszyly okolotreningowo i w ciagu calego dnia rowniez , jestem bardzo z tych aminow zadowolony , najlepsze z tych wszystkich supli to dla mnie te BCAA wlasnie ;)

- C6 - zaj**iste bialeczko , dobry sklad , rozpuszczalnosc dobra , smaki tez ok , truskawka bardzo dobra , popijalem po treningu do tej pory i dodawalem do pankejksow zeby smaczniejsze byly i bardzo dobrze sie sprawdzalo te bialczeko

- thermo fusion i thermo energy , lajtowe spalacze na poczatek mozna se zarzucic ale bez szalu...

- gelenk , witaminy , omega3 - zestaw prozdrowotny , gelenk bardzo fajnie na nie dzialal , bol barku mialem delikanty a po tygodniu stosowania juz bylo wszystko w porządku wiec jak najbardziej polecam na regeneracje



Dane podstawowe:
- wiek 29 lat
- wzrost 171cm
- staż treningowy :od listopada zaczalem znowu po bardzo dlugiej przerwie


19.01.2015r
Pomiary:
Waga: 86,1kg
Pas : na wysokosci peka 95
Klata : 115
Barki: 130
Biceps: 42
Przedramię: 33
Udo : 61
Łydka : 40


26.04.2015r
Pomiary:
Waga: 77,5kg
Pas : na wysokosci peka 85
Klata : 110
Barki: 125
Biceps: 41
Przedramię: 32
Udo : 57
Łydka : 39

waga
16.12.2014 - 92 kg
12.01.2015 - 87,1 kg
21.01.2015 - 86,2 kg - początek testu HITEC
30.01.2015 - 84,6 kg
06.02.2015 - 84,2 kg
12.02.2015 - 83,7 kg
19.02.2015 - 82,4 kg
05.03.2015 - 81,9 kg
13.03.2015 - 80,2 kg
26.03.2015 - 79,3 kg
10.04.2015 - 78,9 kg
18.04.2015 - 78,1 kg
24.04.2015 - 77,5 kg

przod na luzie
</a>


przod biceps
</a>


tyl na luzie
</a>


tyl bice
</a>


tyl plecy
</a>


triceps
</a>


nogi
</a>


jeszcze raz dziekuje za szanse , polecam sie na przyszlosc , wypatruje juz kolejnego testu bo motywacja i determinacja jest na jeszcze wyzszym poziomie , pzdr HUH

</a>
1

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


RafalRRRR PODSUMOWANIE TESTU - RÓB FORMĘ NA WIOSNĘ z HITEC:

Rozpoczynając niniejsze podsumowanie, chcę podziękować firmie HI-TEC jak i TEAM'owi SFD – wybierającemu ekipę do Testu – za możliwość wzięcia udziału w teście supli HITEC

Dzięki również chłopakom z testu oraz dla obserwujących wątek.

DANE PODSTAWOWE

Wiek - 38 lat
Wzrost - 183 cm
Staż - 2,5 roku

INFO O MNIE

Staż treningowy: 2,5 roku z dwoma przerwami po miesiąc (kontuzje) oraz jedną długą, chwilę przed tym TESTEM od lipca do listopada 2014 - totalnie odszedłem wtedy od treningów oraz diety…. mówiąc wprost - SPASŁEM SIĘ JAK ŚWINIAK

Kiedyś tam, 20 lat temu, ćwiczyłem ok 3 lata na siłowni „piwniczanej”. W miarę regularnie, jednak bez diety, supli. Sam plan to ciągle to samo (był to Split 3x tydzień).
Jak to zwykle bywa, nogi raz na miesiąc… albo wcale . Tak jak zresztą plecy .

POMIARY PODCZAS CAŁEGO TESU



WYNIKI SIŁOWE

Wszystkie poniższe wyniki uzyskane w ostatnich seriach:

ŻYCIÓWKI Z 2014r

MC - 190 kg x 1
Przysiad - 140 kg x1
WL - 110 kg x1

Powyższe wyniki to moje maxy przed przerwą lipiec-listopad 2014.
Na chwilę obecną udało się dobić do niektórych wartości, niektóre podwyższyć (przed samym testem siła leżała całkowicie…)

POŁOWA TESTU - do tych wartości doszedłem w trakcie testu i to moje obecne maxy 2015

MC - 180 kg x 3
Przysiad - 150 kg x2
WL - 115 kg x2

KONIEC TESTU

MC - 160 kg x 3
Przysiad - 130 kg x5
WL - 105 kg x3

WYBRANE SUPLE

Wybrałem suple Hi Tec:





Białko C-6
Creatine Powder
Magnesium Citrate
BCAA Powder
Thermo Fusion
Omega Health Care


ROZPISKA SUPLEMENTACJI

W dzień treningu:

Creatine Powder - 5g przed treningiem, 5g po treningu,
Magnesium Citrate - 10g przed snem,
BCAA - 15-20g przed i po aerobach
Thermo Fusion - 2-4 tabs/treningiem/aerobami
Omega Health Care - 2 tabs/dobę
C-6 - różnie, w ramach uzupełnienia białka w bilansie.

Od siebie miałem również parę rzeczy:

BCAA (Hi TEC)
Vitaminy A-Z (Hi TEC)
Omega3
Glucosamine (HI TEC)
Przedtreningówki różne (w tym BETA ALANINE i ARGININA - HI TEC)
Boostery teścia, DAA
Suple na sen
Spalacze

WRAŻENIA Z SUPLEMENTACJI otrzymanych preparatów:

Mój numer 1:

BCAA - suplement, który na stałe u mnie zagościł. Stosunek jakości do ceny - bardzo dobry. Do tego mega smaki. Bardzo dobre aminokwasy. Smaki miałem teraz wszystkie - pomarańcz, wiśnia, cytryna, mango-melon, grejpfrut. Wszystkie b dobre, najlepsza pomarańcza. Smak bardzo podobny do Magnesium Citrate.

Mój numer 2:

Białko C-6 - jedynie mogę coś powiedzieć o smakach, gdyż to białko to również standard u mnie w szafce. Testowałem smak orzechowy oraz masło orzechowe. Orzech - Nut Mix - petarda. Masło orzechowe - niestety mało przypomina smak masła. Osobiście bardziej mi podchodzi pod orzechowe białko. Jest bardzo dobre w smaku, jednak spodziewałem się bardzie masłowego posmaku.

Mój numer 3:

Magnesium Citrate - zaj**ista sprawa. Smak - petarda. W jednej porcji duża dawka magnezu. Jak tylko wykończę obecne suple, to będzie na porządku dziennym u mnie. Żadnych skutków przemęczenia,żadnych skurczy. A bywały w poprzedniej redukcji

Creatine Powder - Jak zwykle - dobra kretka. Powiedzmy że bezsmakowa, leciała z reguły popijana herbatą lub BCAA. W połowie testu przerwałem cykl kreatyny. Do tego czasu jeszcze trzymałem w miarę wyniki siłowe. Potem delikatnie poszło w dół. Zeszła też ciut woda.
Jak dla mnie kreatyna w proszku to ekonomiczne rozwiązanie.

Glucosamine - jedna z pozytywnych stron tej „redukcji” to mocne jak na mnie wybieganie. A przy tym żadnych bólów w stawach, problemach z kolanami. Szczególnie końcówka, kiedy tygodniowo szło b dużo aerobów.

Thermo FUSION - dobry spalacz z tych słabszych idealnie na początek redu. Stosunkowo szybko wszedłem na 2x4 tabsy dziennie. Szczególnie dobrze wchodziły z Arginina i Beta Alanina (HI TEC). Podkreślam, dobre na początek redukcji, kiedy dieta już dopracowana.

Omega Health Care - pierwszy raz miałem kwasy tłuszczowe z linii Hi Tec. Ciężko stwierdzić ich działanie, natomiast można stwierdzić odpowiedni skład, dobry stosunek O3:O6. Pro-zdrowotnie polecam właśnie ten produkt. Trochę cena wysoka, ale IMO warto.

DIETA

Dieta to IF - 8/16 (10/14), dodatkowo uwzględniająca DT oraz DNT + rotacja węglami/tłuszczem:

W trakcie testu tylko raz zmniejszyłem kalorie, ucinając ok 75g z samych węgli w DT - po 2 miesiącach redukcji. Wrzucam poniżej zrzuty kiedy jak było. Dodam też, że na początku kombinowałem aby rotacja "ww vs t" przyjęła bardzo skrajne wartości DT/DNT

26.01 - 22.02.2015



23.02 - 08.03.2015



09.03 - 26.03.2015



27.03 - 22.04.2015



TRENING

Zacząłem trening od PHAT (ten trening miałem od początku stycznia):

PHAT 4 dni + aeroby:

Dzień 1 - Poniedziałek - HIPERTROFIA - PUSH - godzina 6:30

Rozgrzewka 15 min
Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej -12/12/10/8 - przerwy 1,5 min (+3 serie rozgrzewkowe)
Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej - 12/12/10/10 przerwy 1,5 min (+3 serie rozgrzewkowe)
Seria łączona:
Wyciskanie hantli siedząc
- 12/12/10/10 - przerwy brak
Odwodzenie ramion w bok stojąc: 15/15/12/12 - przerwy 1,5 min
Francuskie wyciskanie lężąc - 12/10/8/6/8/10/12 - przerwy 1,5 min (+ 1 seria rozgrzewkowa)

Dzień 2 - Wtorek - HIPERTROFIA - PULL - godzina 6:30

Rozgrzewka 15 min
Podciąganie na drążku nachwyt - max/max/max/max - przerwy 1,5 min
Wiosłowanie półsztangą - 12/12/15/15, przerwy 1,5 min (+3 serie rozgrzewkowe)
Odwodzenie ramion w opadzie tułowia - 15/15/12/12 - przerwy 1 min (+3 serie rozgrzewkowe)
Szrugsy ze sztangą - 12/12/10/10 - przerwy 1 min (+3 serie rozgrzewkowe)
Uginanie przedramion ze sztangą - 12/12/10/10 - przerwy 1 min (+2 serie rozgrzewkowe)
Uginanie przedramion hantlami - chwyt młotkowy - 12/12/10/10 - przerwy 1 min

Dzień 3 - Środa - DNT - godzina 6:30, lub wieczorem

Aeroby

Dzień 4 - Czwartek - DNT - godzina 6:30, lub wieczorem

Aeroby

Dzień 5 - Piątek - SIŁA - GÓRA - godzina 6:00

Rozgrzewka 15 min
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - Rampa 3-(4)-5 (przerwy 2,5-3 min)
Wiosłowanie sztangą nachwytem - Rampa 5 (przerwy 2 min)
PUSH&PRESS - Rampa 5 (przerwy 2 min)
Super seria: (przerwy 2 min)
DIPSY
- 5x5(6),
Podciąganie na drążku nachwytem - 5x5

Dzień 5 - Sobota - SIŁA - DÓŁ- godzina 10:30

Rozgrzewka 20 min
Rozciąganie dynamiczne 7 min
Przysiady ze sztangą na karku - Rampa 5, przerwy 3 min (+3 serie rozgrzewkowe)
MC - Rampa 3-(4)-5, przerwy 3 min (+3,4 serie rozgrzewkowe)
Wykroki ze sztangielkami - 12/12/10/10, przerwy 1,5 min
Zbieranie grzybków z obciążeniem - 12/12/12/12, przerwy 1,5 min
Wspięcia na palce stojąc - 30/30/20/20, przerwy 30 sek
Wspięcia na palce siedząc - 30/30/20/20, przerwy 30 sek

Dzień 6 - Niedziela - DNT - Aeroby - godzina 8:00 lub wieczorem

Aeroby

Potem zmieniłem na:

PLAN TRENINGU NA REDUKCJĘ c.d.

Poniedziałek: Pull + interwały
Wtorek: Push + aeroby
Środa: Legs + aeroby
Czwartek: wolne
Piątek: Obiegi + aeroby
Sobota: Interwały
Niedziela: Wolne

Pull:
1. Podciąganie na drążku podchwytem RAMPA 5
2. Wiosłowanie sztangą RAMPA 6
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (szeroko - do piersi) RAMPA 8
4. Odwodzenie ramion w bok w opadzie RAMPA 8
5. Uginanie ramion sztangą stojąc RAMPA 8
6. Uginanie nadgarstków podchwytem 4s 12p

Push:
1. Pompki na poręczach (klatka) RAMPA 5
2. Push&Press RAMPA 5
3. Wyciskanie hantli na ławce skośnej RAMPA 8
4. Wyciskanie wąsko na ławce płaskiej RAMPA 8

Legs:
1. Przysiad ze sztangą na plecach RAMPA 5
2. Martwy ciąg na prostych nogach RAMPA 5
3. Przysiad ze sztangą na barkach RAMPA 8 (było wyciskanie na maszynie)
4. Uginanie nóg leżąc RAMPA 8
5. Wspięcia na palce RAMPA 10

Obiegi:
A1: Wyciskanie sztangielek leżąc
A2: Prostowanie nóg w siadzie
A3: Wiosłowanie sztangielką jednorącz
A4: Uginanie nóg leżąc
A5: Spięcia leżąc na ławce skośnej głową w dół

B1: Wyciskanie sztangi siedząc
B2: Syzyfki
B3: Przenoszenie hantli za głowę leżąc
B4: Uginanie nóg stojąc
B5: Wznos nóg (poręcze, ew w zwisie)

C1: Uginanie sztangi stojąc
C2: Wspięcia na palce stojąc
C3: Francuz sztangą leżąc
C4: Opad na boki ze sztangielką
C5: Odwodzenie hantli na bok stojąc

ostatnie 2 tygodnie testu wywaliłem interwały/kompleksy sztangowe i zacząłem dużo dodawać aerobów na 70%HR. Same aeroby od początku testu były z tygodnia na tydzień podbijane

Oczywiście plan dni b często się przesuwał ze względu na pracę czy obowiązki, dlatego najlepiej to widać na poniższych 4 kartach z kalendarza - ile w trakcie treningu czego było (czasowo, dystansowo oraz w podsumowaniu jako suma spalonych kcal - pulsometr)

STYCZEŃ:



LUTY:



MARZEC:


KWIECIEŃ



OGÓLNE PODSUMOWANIE UZYSKANYCH EFEKTÓW

No cóż. Prawda jest taka, iż obecny stan %BF, powinien być stanem z jakim zaczynać powinienem redukcję . Dlatego redukcja leci dalej, około 2-3 miesiące. Cel max 10%BF

Co do samego pomiaru jaki widać w tabeli (%BF) - musicie sami powiedzieć czy jest ponad 20% czy nie. Ja za tydzień jadę na inną wagę sprawdzić ile na tamtej wyjdzie. Chodziłem do jednego punktu, mając w pamięci, że kiedyś jak mieli 2 wagi to różnica pomiędzy nimi była 5% . A teraz mieli „sprawną” tylko tą co więcej wypluwa… No ale chciałem do końca już lecieć na tym samym urządzeniu.

Z samej redukcji jestem zadowolony. Wiem iż teraz przyjdą gorsze czasy. Ilość aktywności w ostatnich 2 tygodniach (4x siłownia, 8-9h aerobów) jest w niewielkim stopniu możliwa do powiększenia. Pozostanie kombinowanie z makro (tu mam jakiś pomysł na „dzień dobry”) potem cięcie kcal (czego unikałem od początku).

Chcę też podkreślić, iż pomimo ogólnego najazdu ostatnimi czasy na aeroby, mnie to bardziej pasuje i tyle.
Pewnie teraz zmniejsze ilość ze względu na ryzyko urazów, ale tygodniowo będzie pomiędzy 5-7h truchtu.

FOTY

W każdym porównaniu, pierwsza fotografia przedstawia stan PRZED redukcją, druga, stan PO. Oczywiście znanym jest mój brak umiejętności w robieniu zdjęć nie mówiąc już o pozowaniu…
Fotki robione niestety dwoma aparatami - po lewej - starsze - lustrzanką na statywie - po prawej nowe - telefonem leżącym na półce pod kątem. Lustrzanka niestety nie odpaliła juz, stąd konieczność telefonem. Uzywałem już tego rozwiązania pare razy i nie bardzo mi to pasi bo różnie naświetla telefon, no ale co poradzić.
Fotki robione w podobnym naświetleniu pokoju.


















DZIĘKI WSZYSTKIM ZA UWAGĘ

I jeszcze raz dziękuję sponsorowi HI TEC. Udało mi się wrócić na dobrą drogę. Wspierany wyborem do tego TESTU przez HI TEC… Wróciłem do żywych

P.S. Redukcja oczywiście trwa nadal - ok 2-3 miesiące jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357








Witam Wszystkich :)

To już niestety koniec testu, ale na pewno nie koniec mojej dalszej walki z kilogramami. Redukcja potrwa jeszcze jakis czas, myśle ze do końca czerwca na pewno. Potem jaki będzie plan..zobaczymy :) Z tego miejsca chciałbym NAPRAWDE OGROMNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WSPARCIE W POSTACI SUPLEMENTÓW Oraz MOŻLIWOSCI PRZEPROWADZENIA TESTU dla FIRMY .

Naprawde suplementy przydaly mi się bardzo, szczególnie białko, kreatyna, bcaa, ale o tym napisze pare słów więcej pod spodem.

Również chciałbym podziękować chłopakom, Przemkowi, Krystianowi, Rafałowi, Łukaszowi i Patrykowi, na pewno dzięki Wam motywacja do treningów była większa i częsta wymiana zdań niekoniecznie na temat redukcji również była ok.

Także jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ! :)




Moim celem, który chciałem zrealizowac podczas trwania testu, to tak jak pisałem na pierwszej stronie była utrata 5kg najlepiej masy tłuszczowej. Przez 3 m-ce z 85kg zleciało na 78.5kg na chwile obecną. Więc swój cel moim zdaniem wykonałem w 100% i jestem zadowolony z obecnych rezultatów.
Dalszym celem będzie redukcja, potem na wakacje za pewne reverse diet, a po wakacjach na spokojnie masa, ale jak wyjdzie, nie wiem, mam nadzieje ze z roku na rok będzie co raz lepiej :)







Suplementy, które będe stosowałem w trakcie trwania testu:


BCAA POWDER – Miałem smak zarówno mango – melon jak i grapeifruti. Jeżeli chodzi o ten pierwszy to fajny, słodki, nie zamulał. Piłem podczas treningów bcaa, zarówno podczas siłowych jak i aerobów. Smak grapefruit również bardzo przyjemny i fajny. Na pewno czułem lepsza regeneracje po bcaa i na pewno działa korzystnie na katabolizm. Rozpuszczalność świetna. Oceniłbym suplement spokojnie 10/10


Whey C-6 – Podczas redukcji stosowałem zarówno smak bananowy jak i ciasteczkowy. Banan z zimną wodą smakował dobrze, nie nudził się, aczkolwiek pozostawial taki jakby kwaskowaty posmak na końcu, nie wiem za sprawa jakiegos składnika, ale dla niektórych na pewno może to być ‘drazniace’
Efektów nie ma co oceniac bo to wypełniacz diety, jeżeli chodzi o smak, dałbym 7/10.
Jeżeli chodzi o smak ciastko, tutaj 10/10 z zimnym mlekiem po prostu rewelacja, jak szejk. Bardzo dobre smakowo i jakościowo białko, mogę polecic z pewnością każdemu  Rozpuszczalność również 10/10


Protein 80 - Smak Czekoladowy. Chociaz dla mnie smakowal (z woda) jak kakao. Bardzo fajny, delikatny smak i cenowo wychodzi fajnie 9/10.
Miałem również smak truskawkowy, tutaj niestety, jeżeli chodzi o smak to bardzo fajnie, delikatnie czuc truskawke, nie czuć chemii, ale sporo piany się zbiera przy mieszaniu. Także smak oceniłbym 9/10, rozpuszczalność 5/10



Tri Creatine Malate – kreatyne stosowałem w celu unikniecia spadków siły i suplement na pewno pomógł. Siła nie spadła mi w ogóle. Na martwy ciąg nawet poszło + 10 kg, także również jestem zadowolony z suplementacji jabłczanem 



Black Devil – brałem go w pierwszej połowie testu. Regeneracja, ubicie znacznie na + . Lepszy sen, rano czułem się wyspany. Codziennie praktycznie miałem jakies sny, także sen był głęboki. Samopoczucie również na plus.


Witaminy A-Z - Kompleks witamin podstawowych. Brałem do śniadania przewaznie.


Beta Alanina – działanie BA każdy zna. 3-4kapsułki wystarczyły żeby poczuć fajne mrowienie.


Ja osobiście proszek wysypywałem do szejkera i mieszałem z innymi suplementami przed treningiem i wypijałem. Szybciej „klepało”


Thermo Fusion – spalacz raczej o delikatnym działaniu. Pobudzał średnio, ale biorąc z kawą na pewno działanie było lepsze. Typowy termogenik, potliwość na pewno większa. Było czuć ze grzeje :)



CHCIAŁBYM PODKREŚLIC JESZCZE RAZ, ZE WSPARCIE SUPLEMENTACJA, BYŁO DLA MNIE ŚWIETNĄ NAGRODĄ, CHCIAŁEM DAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO I MAM NADZIEJE ZE MI WYSZLO I ZE DALEM RADE :)






Na początku przez pare tygodni jak można zauważyć miałem nadwyżkę kalorii, lub trzymałem na stalym poziomie zapotrzebowania. Na początku również nabiłem +2-3 kg jeszcze na mase i dopiero potem zacząłem redukcje praktycznie. Ale wszystko poszło ok. W dalszym etapie ucialem całkowicie węglowodany i robilem cheat meal. Pierwszy zrobiłem po 3 tygodniach, potem robiłem średnioi co 10dni do dnia dzisiejszego. Przez pewien okres czasu waga zatrzymala się na 80kg i w ogole nie chciala ruszyc, wymiary tak samo. Ale dzięki podpowiedzi Rafała udało się ruszyc. Zwiększyłem aeroby, zamiast obcinac kalorie i metabolizm się znacznie podkręcił. Fajnie się czuje na Low Carb’ie i na pewno dalej będę ciągnął ten sposób żywienia. Niedługo planuje zrobić duże ładowanie, żeby troche ‘psychike’ naprawić i potem dalej lece z tematem. Jestem strasznie nastawiony na zrobienie życiowej formy.

Nigdy nie miałem kraty na brzuchu i to jest moje marzenie na te wakacje :) Ciągle daje z siebie wszystko, na treningach, trzymam się diety 100%, nie podjadam itp. Nigdy nie miałem takiej motywacji jak teraz :)






Trening jaki wykonywałem to był push&pull. Praktycznie nic nie zmieniałem, czasem tylko wrzucałem inne ćwiczenia np. na triceps,barki, biceps, czasami robiłem jakies drop sety.


Plan wyglądał tak:


Poniedziałek Klatka Barki Triceps- push

1.Wyciskanie płaska 5x5
2.Wyciskanie skos 5x6
3.Wyciskanie na barki na maszynie 4x6
4.Wyciskanie zza głowy 4x5-6
5.pompki na poręczach 4x6-8
6.francuskie 3x10

Wtorek Nogi Plecy Biceps - pull

1.prostowanie,nóg na maszynie 3x10-12
2.uginanie nóg na maszynie 3x10-12
3.wspięcia na palce 3x opór
4.podciąganie 3x opór
5.ściąganie wyciągu górnego do klatki 3x12
6.ściąganie wyciągu środkowego do brzucha 3x12
7.uginanie ramion chwytem młotkiem 3x15


Czwartek Klatka Barki Triceps - push

1.wyciskanie na maszynie 4x12-15
2.rozpiętki 3x12
3.wyciskanie skos ujemny 3x12
4.unoszenie hantli w przód 3x12
5.unoszenie hantli na boki 3x12-10
6.unoszenie hantli w opadzie tułowia 2x10-12
7.ściąganie liny na wyciągu 4x12-15

Piątek Nogi Plecy Biceps - pull


1.przysiady ze sztangą na barkach 5x5
2.wypychania na suwnicy 4x6
3.Martwy 4x6
4.wiosłowanie 5x6-8
5.uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x10
6.modlitewnik 2x15


Aeroby


Na początku zacząłem od 3x30 minut na biezni, tempo malutkie, 6km/h nie dawalem rady, taka kiepska kondycja teraz jest znacznie lepiej. Obecnie idzie 5x60min. W tygodniu, stałe tempo 8-10km/h.
Z dalszym etapem będę dalej podbijał czas i intensywność.





Wymiary: Przed / Po
Wzrost - 180cm – bez zmian
Waga - 85kg – 78.5 kg – 6.5kg
Pas - 86 (nad pępkiem) – 78cm - 8 cm
Brzuch - 88 (pod pępkiem) – 83 cm - 4 cm
Klatka - 112 cm – 110 cm – 2 cm
Biceps - 42cm – 41.7 cm - 0.3cm
Udo - 60cm – 59 cm – 1 cm
Łydka - 38cm bez zmian





A tak zmieniła się moja sylwetka. Po lewej stronie zdjęcia przed testem, po prawej po teście. (robione ok. 2tyg. Temu. Sylwetka przez ten czas znacznie się nie zmieniła)



































































Kilka dodatkowych, w różnym świetle.

























To byłoby na tyle.
Dzięki Wielkie !!!!





Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
PODSUMOWANIE




Na wstępie chciałbym jeszcze raz podziękować sponsorowi testu oraz moderatorom za wybranie mnie do grona osób mogących testować suplementy firmy Hi Tec Nutrition
Dziękuję także pozostałym pięciu osobom biorącym udział w teście oraz osobom śledzącym, wspierającym i motywującym mnie




Przy ocenianiu zastosuję skalę szkolną (1-6) i skrótowo opiszę odczucia.

Whey C6 - białka nie działa, ono uzupełnia braki, to wie chyba każdy. Smaki które jadłem to: ciastko, wanilia, czekolada, banan, marcepan i jogurt. Wszystkie smaki są łatwe do przełknięcia i potrafią zgasić ochotę na słodycze.
Ocena: 6
http://www.hitec.pl/product-pol-11-Whey-C6.html

BCAA Powder - myślę, że spełnia swoją rolę choć zdania co do działania tego suplementu są podzielone. Smaki bardzo dobre czy to pomarańcza, wiśnia, mango-melon - złego zdania nie mogę powiedzieć. Mieszałem też trochę z naturalnym resztę smaków i było ok. Przy mieszaniu powstaje dużo piany.
Ocena: 5
http://www.hitec.pl/product-pol-26-BCAA-Powder.html

Magnesium Citrate - brak skurczy, drgania powiek lub mięśni towarzyszących przy niestosowaniu magnezu, smak bardzo dobry, słodki, rozpuszczalność wzorowa.
Ocena: 6
http://www.hitec.pl/product-pol-53-Magnesium-Citrate.html

A.M.G. - niestety spodziewałem się większej pompy po tym suplemencie. Wziąłem porcję jak zaleca producent i niestety tylko lekko zwiększyła się pompa. Rozpuszczalnośc bardzo dobra, smak jak na przedtreningowy suplement też ok.
Ocena: 4
http://www.hitec.pl/product-pol-520-AMG.html

Thermo Fusion - nie czułem w ogóle pobudzenia po tym suplemencie, ale potliwość jakby większa. Na początki z tego typu suplementami ok.
Ocena: 4
http://www.hitec.pl/product-pol-249-Thermo-Fusion.html

Gelenk-Health-Care - zjadam aktualnie drugie opakowanie i nie mogę złego słowa powiedzieć, stawy strzelają, ale nie towarzyszą temu żadne bóle.
Ocena: 5
http://www.hitec.pl/product-pol-158-Gelenk-Health-Care.html

Vitamin A-Z - nie da się odczuć działania tego produktu dlatego ocenie tylko formę (tabletki).
Ocena: 5
http://www.hitec.pl/product-pol-52-Vitamin-A-Z-Antioxidant-Formula.html













Zdjęcia robione 25.01 i 23.04

Przód luzem


Bok luzem


Tył luzem


Najszersze przodem


Najszersze tyłem


Bicepsy przodem


Bicepsy tyłem


Nogi i brzuch


Klata bokiem (bez porównania)


Triceps (bez porównania)



Podsumowując te 3 miesiące nie chcę się rozpisywać, ale chyba będzie to nieuniknione
Od początku leciał trening FBW 3 razy w tygodniu + aero 3 razy po treningu i 2 razy w DNT oraz 1 raz w tygodniu tabata. Ogólnie brak dni wolnych, brak czasu na cokolwiek innego, dieta była słabo pilnowana, podjadałem i w ogóle, ale nie był to czas zmarnowany
Od 4 tygodni współpracuję z trenerem dzięki któremu zobaczyłem inną, lepszą drogę, forma zmienia się dużo szybciej, motywacji pełno, nie podjadam tyle co wcześniej, lepiej się czuję, mam chęć zap*****lać! Lecę splitem 4x w tygodniu + aero, rozciąganie i ćwiczenia korekcyjne.
Mogłem przez te 3 miesiące zrobić dużo więcej aczkolwiek jestem zadowolony w 75% z tego co osiągnąłem bo zmiany są i ja je widzę.
Ten test zdecydowanie był dużym krokiem do osiągnięcia mojego celu. Niektóre suplementy w miarę możliwości finansowych będę włączał do swojej suplementacji.

Dziękuję i zapraszam do swojego dziennika w dziale Junior

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
brakuje jednego wpisu , Patryk z tego co mi wiadomo woli ogladac mecz zamiast wrzucić podsumowanie tak jak wszyscy... zero szacunku dla sponsora , wzial suple teraz mu się nie pali , niestety....


Rutek - forma zblizona bo tak jak pisal nie redukowal poki co wiec ciagle na tym samym dobrym poziomie

Rafal - widać ze tłuszczyk zleciał , brzuch mniejszy , pas węższy , pracuj dalej bo jest co robic tak jak i u mnie , my dwaj chyba najwięcej melismy do roboty

Noizzer - najlepiej się prezentuje , na początku już było ok nie było tłusto , pracuj dalej na ta wymarzona krate

Kotlet - trochę się poglubil na początku , trochę marudzil ale ważne ze wyciąga wnioski i stara się żeby ciagle było lepiej , za dużej zmiany nie widze ale jest ok , pracuj dalej

ero - jade dalej z tematem , tyle na dupie siedziałem ze teraz nie jest lekko o dobra forme hehe


pzdr HUH

</a>


Zmieniony przez - ero24 w dniu 2015-04-26 20:04:13

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWAK KOSZULKA HI TEC

Następny temat

nowa torba treningowa HI TEC NUTRITION

Wiecej