SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
No ja myslalem nad beta,mono,cytrulina,kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
beta alanina i kreatyuna nie musi być przed treningiem, bo nie działają doraźnie, ale cytrulina i kofeina już jak najbardziej tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38525
Tak tak wiem ale lubię te mrówki heh właśnie apropo beta alaniny jak stosuje już z miesiąc dawki 2x po jakieś 4g to myślicie że po miesiącu już jestem "nasycony" karnozyna i mogę spokojnie przejsc na dawki już 4g 1x dziennie żeby potrzymać karnozyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
codziennie 8g brałeś? za dużo, po tym okresie śmiało możesz przejść na codziennie 3g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Optymalna dawka wynosi ok. 4,8-6,4g z tym że niby korzystniej jest brać bete w mniejszych podzielonych dawkach niż w jednej większej, prawdo podobnie dlatego, że jest lepiej wykorzystywana przez organizm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
22,99 złotych to raczej miałeś z SFD Nutrition. Chyba, że w jakiejś promocji znalazłeś. Cena różni się z powodu innych firm i podejścia marketingowego. Dla klienta jak najbardziej korzystniej będzie zakupić nową cytrulinę z SFD Nutrition 400 gramów. Wychodzi najbardziej ekonomicznie. Ja osobiście również składam sobie przedtreningówkę samemu z właśnie cytruliny, kreatyny, beta alaniny, czasami kofeiny jeżeli jestem zmęczony. Nie widzę sensu w stosowaniu narzuconych dawek przez producenta, skoro sam mogę o tym decydować/
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38525
Tak tak brałem jakieś 6-8 dziennie w beta alanine nie było miarki ale inna miarka raz sobie zwazylem wadze także jakieś 6-8g wlatywalo to teraz przejdę sobie na mniej

Słuchajcie redukcja i ogólnie utrata wagi może wpłynąć na poziom TSH prawda? Bo mi się TSH trochę podniosło norma do 5 ja mam 4.7 i kazał mi brać dawki z 75 do 100....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Bez wątpienia długi okres przebywania na ujemnym bilansie kalorycznym plus wysoka aktywność fizyczna, czy jeszcze dodatkowo mała ilość godzin snu i gorszej jakości odżywianie jak najbardziej będą miały wpływ na pracę naszej tarczycy. Każdy z nas jest inny, więc może być różnie. Szczególnie wśród kobiet można zauważyć większą wrażliwość tarczycy. U mężczyzn sytuacja taka ma miejsce rzadziej, ale jednak występuje. Warto również mieć na uwadze, że samo TSH nie oddaje tego w jakim stanie jest nasza tarczyca.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Badanie USG, TSH daje obraz ogólny, jeżeli wyjdzie niejasne, kolejnym etapem jest FT3 i FT4 są to tzw. hormony aktywności życiowej.


Zmieniony przez - Fearsome w dniu 2020-05-14 13:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38525
Standardowo z lekarzami jak to z lekarzami na telefon jeszcze teraz.. nie wiem co zrobić teraz brać te 100 potem samemu zrobić badania i zejść na własną rękę na np 50 po czasie? Wiem jak to jest lekarzami i hormonami.. przerabiam temat latami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TŁUSZCZ ZABIJA MIĘŚNIE ?-WAŻNE PYTANIE

Następny temat

Jak podnosić BTW,

WHEY premium