SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko na temat mojego treningo siłowo - masowego. Chyba coś jest nie tak... :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Witam Wszystkich! :)
Mam problem. :) Przez okolo 2 miesiace cwiczylem systemem 12/10/8/8 i na dana partie miesniowa przypadalo 3-4 cwiczen. Jak wiadomo po takim czasie miesien sie przyzwyczaja do okreslowych ruchow i nalezy wtedy zmienic trening, alby uniknac stagnacji... Tak tak wlasnie zrobilem. Postanowilem podciagnac sile, a przy tym robic tez i mase. :) Teraz na kazda partie miesniowa przypadaja tylko 2 swiczenia w systemie 6/4/4/2 (z wyjatkiem przedramienia:D). Barki, plecy, klatka, przedramie... Te partie po treningu sa "napompowane". Czuje ze dostaly wycisk! :) Natomiast biceps i triceps - porazka! Moze to dlatego ze teraz cwicze trika i baka na jednym treningu??? Nie wiem... Wiem tylko, ze przedtem kiedy cwiczylem 4 cwiczenia po 12/10/8/8 to triceps po treningu "napompowal" mi ramie, co spowodowalo jednocentymetrowy przyrost. To samo z bicepsem! A teraz trenujac obie te partie, po treningu przychodzi mi tylko 0,5 cm. I to mnie wlasnie niepokoi!
Prosze o pomoc, moze jakis doswiadczony kulturysta mi cos doradzi! :D
Dodam tylko, ze moja przygoda z silownia zaczela sie okolo 6 lat temu! :) Przez ten czas w sumie przecwiczylem moze ze 2 lata! :/ Troche malo, slaba sila woli... No coz, zobaczymy co teraz czas pokaze... :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING KTORY WYMAGA PORADY OCENY ITD

Następny temat

Potrzebny nowy trening na mase....

WHEY premium