SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
Ja osobiście kupiłbym takie aby można było też ćwiczyć brzuch...

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
stacjonarne porecze z marbo masz za stowe

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
j/w

wyrwałem sie na podobne jak te z linku a teraz załuje ze nie dołozyłem do takich na ktorych moge robic brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
Na brzuch moge zwis na drążku i unoszenie nóg lub kolan . Nie ma znaczenia dla mnie , ćwiczyłem kiedyś u kumpla , tzn spróbowałem na tych poręczach , to na triceps zayebioza ale na brzuch wole zwis na drążku . Metakreta wole do ściany , a poza tym za dużo miejsce zajmuje i nie wygodne jak dla mnie .

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
No tak, ale na tych poręczach tułów masz sztywno a na drążku będzie się gibał w każdą stronę ;p Jest jeszcze taka opcja że możesz sobie przerobić te poręcze..

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
Hmm no nie wiem , nie gibie mi sie tak bardzo tułów , najwyżej dozbieram i kupie coś takiego http://allegro.pl/marbo-sport-porecze-do-sciany-z-oparciami-i2540845652.html lub http://allegro.pl/porecze-do-pompek-i-brzucha-magnus-power-mp1012-i2554091870.html

ręce będą bolały metakreta , nie ma gumowych rączek .

Zmieniony przez - Rzeznik1997 w dniu 2012-08-18 21:43:25

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
myśl przyszłościowo, dozbieraj i bierz te 1 albo coś w ten deseń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
Te poręcze marbo wyglądają ciekawie.. i solidnie..

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
Ok dzięki wszystkim za pomoc :) Polecą sogi jak bedzie lepszy net bo zamula ;///

Ema .

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF a wyższa szkoła

Następny temat

Masturbacja a testosteron

WHEY premium