SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie w sprawie gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
witam , chcialbym sie poradzic was w sprawie kupna gainera
nie wiem ktorego wybrac z tych dwoch

vitalmax gainer 1 czy OLIMP GAIN BOLIC 6000

co o tym sadzicie i ktory byscie wybrali ? w skladzie gainera olimpu wypisana jest miedzy innymi kreatyna i tauryna,natomiast nie ma ich w produkcie vitalmaxa , czy beda one mialy faktycznie wplyw na lepszy efekt czy to tylko taka sciema ? prosze o porady , z gory dzieki i pozdro

PS. gainer olimpu wychodzi o okolo 7 zlotych taniej na 1kg

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oba podobne
dodatki w gainbolicu nie mają większego znaczenia, gdyż są ich śladowe ilości
bierz tańszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
W sumie to roznicy duzej nie masz ale Gainer 1 truskawka miodzio paluszki lizac

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-03-13 15:37:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Ja wlasnie dzisiaj kupilem tego 6000:D, fajny jest nawet bo sie nie pieni wogule, i na 100g gainera lejesz ok 150ml wody, czyli jak bierzesz duzo to zmiesci sie caly do shakera, tylko troche dlugo sie rozpuszcza, ale ladnie pachnie, ludzie do okola robia uuuu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla mnie z Gain Bolikow
najlepsza byla wanilia
pozniej truskawka
po poczatkowym zachwycie czekolada - szybko sie mi ten smak przejadl

ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje
podaje tylko moje typy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
no dzieki za odpowiedzi , akurat smak nie ma dla mnie az tak duzego znaczenia

chodzilo mi raczej o to wlasnie ze w tym gainerze olimpu jest niby ta kreatyna ale wlasnie tak myslalem ze beda to tak sladowe ilosci ze wlasciwie bez znaczenia , bylem ciekaw bo na temat gainera 1 vitalmnaxa zawsze slyszalem same dobre opinie a ten z olimpu tez wydaje sie ciekawy

chetnie poslucham jeszcze czyjejs rady , pozdrawiam

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory lepszy ??

Następny temat

Calcium Magnesium

WHEY premium