SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie oplan treningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 120
Witam

Bardzo prosze okilka opinia nt tego planu.
Nie jest mój, ale chciał bym poznać zdanie ludzi, którzy w temacie takiego treningusiedzą.

"przez 2 tygodnie robilem pompki dzień w dzień... siedziałem na gg i zamiast czekac az ktos napisze co 15-20 minut robilem pompki dziennie wychodzilo ok 500

serie robilem pierw po 40 pompek i robilem 10 serii co 3 dni dokladalem 1 serie a co 6 dni dokladalem 5 pompek do kazdej"


dziękuję

pzdr
k.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No i co? Czego oczekujesz że ktoś powie, że to świetne.
Nie opłaca się tak robić, nic tym nie zdziałasz. Jeżeli dobrze zrozumiałem to gościu, zrobi pare pompek 15-20min przerwy i znowu. To bez sensu tracisz tylko napięcie mięśniowe, a że nie ćwiczysz innych parti ciała, niż klata i troche triceps to juz inna sprawa. Jeżlei coś ćwiczyć to podwieszony trening Mawashiego:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-06-27 22:08:18

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Opisałeś metodę treningową ale nie pochwaliłeś się jakie są jej efekty. Więc nie bardzo wiem na jaki temat mam się wypowiedzieć.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 120
@Mawashi
W kwestii efektów to ciężko mi coś napisać, gdzyż jest to plan (lub też "plan"), jaki na innym forum, zupełnie nie związanym ze sportem napisał jeden z użytkowników.
Twierdzi (i upiera się przy tym), że dzieki temu strasznie rozbudował sobie "cyce" no i wyrzeźbił łapy.
Podał to w odpowiedzi na zapytanie innego użytkownika, który chce "SZYBKO!!!" zrobić na wakację mięśnie (jakiś małolat lat 15).
Autor tego planu twierdzi, ze trenuje już 6 lat, wielu osobom to doradził i wszędzie były efekty.

Z mojej strony, specjalnie starałem się tutaj nie pisać nic, co mogło by w jakiś sposób sugerować moje nastawienie do tego.
Generalnie interesuje mnie Wasza opinia w kwestii użyteczności i ewentualnego prawdopodobieństwa działania tego zestawu ćwiczeń.

Mam nadzieję, ze teraz trochę rozjasniłem.

Dziekuje za oddzew.

Pozdrawiam
k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
ja mam również pytanie od grudnia wziołem się za kokretny trening no i po 4 miesiąćach robienia pompek (róznych) pojawiły się rozstępy na ramionach ale bardziej pod pachami i nie wiem czy to od klaty czy barków bo te też bardzo obciążałem ?? i nie wiem z jakich ćwiczeń zrezygnować aby nie szły dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Rozstępy pojawiają się gdy Twoja skóra jest bardzo deLikatna i w krótkim czasie znacząco powiększa swoje rozmiary. To, że takowe się pojawiŁy oznacza, że nabrałeś sporo masy w szybkim tempie (prawdopodobnie dzięki temu, że porządnie ćwiczyŁeś)
Przy wykonywaniu pompek pracuje nie tyLko klatka piersiowa, aLe również przednie aktony mięśni naramiennych (barki). Skóra pod wpływem ćwiczen mocno naciągneła sie w tych miejscach i zapewne dlatego rozstępy pojawiŁy się pod pachami, a nie np. na bicepsach (których chyba nie trenowaŁeś).
Przy okazji zajrzyj tutaj:
https://www.sfd.pl/Rozstępy-przydatne_informacje-t141246.html

Zmieniony przez - ar3Q w dniu 2008-06-28 11:44:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze Wszystkich was o pomoc

Następny temat

trening w domowych warunkach - prosze o plan

WHEY premium