SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie ogólnie na temat odżywek i suplementów.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
6. powiedział że jeśli ktoś bierze nitro xpandy albo jakis inne matrixy to później może zapomnieć o budowaniu masy przez jakieś 3/4 roku albo nawet wiecej

co wy na to?

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
hmm... tak zastanawiam się czy zbiór ziemniaków nie będzie zbyt skomplikowany dla tego experta... niech zajmie się zamiataniem ulic...
zapytaj go czy żona mu nie daje i dlatego mózg nie funkcjonuje mu prawidłowo...
co za głupoty... skąd on to wszystko bierze?? dowiedz się jakie jest źródło tych rewelacji...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
czyli ze po np. nitro nie hamuje sie proces budowania masy ??

gościu należy do kulturystów którzy nie zbierają dużo masy tylko rzeźbi mieśnie, wiem że jeździ na imprezy gdzie o oceniają (nie wiem jak to sie fachowo nazywa)

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
znam ten bol moj trener tez ma troche nasrane we lbie i chociaz mu mowie ze sie boje robic martwy ciag to on i tak mi kaze z bardzo duzym (jak dla mnie) obciazeniem a ze mi lapy puszczaja to mnie wiaze <lol>

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
tu akurat racja..

To sie nazywa zawody..
Nitro nie blokuje posteów masy, staki tez nie.
inna rzecz ze organizm po kuracji musi wznowić produkcję endogennej kreatyny, i przystosowac się do nowej sytuacji, ale to tez mozna wykorzystac.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
w jaki sposób można to wykorzystać?
czyli ze budowanie masy moze sie spowolinic, na jaki czas
?

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktore bialko lepsze ?

Następny temat

Pomozcie w rozpisce..!Sogi

WHEY premium