SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnosnie treningow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7109
Mam pytanie odnosnie ilosci treningow w tygodniu, chciałem zaczac robic trening 7 razxy w tygodniu ( 4 razy trening siłowy + 3 razy aeroby w formie rowerku) Moje pytanie odnosnie tego. Czy to dobry trening ? Czy lepiej chociaz raz w tygodniu calkowiecie odpoczac? Czy moze połączyc trening aerobowy z siłowym ? Prosze o pomoc, oczywiscie beda SOGi

" nie raz chce byc najlepszy, nie wiem czemu, ale mam tak "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
Zależy jaki jest Twój cel. Można i wykonywać aeroby po treningu i w dni wolne.
Zależy też jaki jest Twój staż i zdolności regeneracyjne. Jednakże 1-2 dni całkowitego offu są jak najbardziej pożądane.

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7109
Hmm, celem jest poprawienie sylwetki, czyli troche zjechanie z bf, jednak nie brał bym tego jako redukcje.Staż treningowy jakies 3-3,5 roku. A zdolnosci regeneracjyjne to za bardzo nie wiem ...

" nie raz chce byc najlepszy, nie wiem czemu, ale mam tak "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
Nie wiem jak masz treningi rozstawione, ale dałabym po dwóch lżejszych treningach(typu barki/łapy) 20-30 min aero, i raz czy 2 razy w dnt.

choć na zredukowanie bf najlepsza jest redukcja. 1-3 miesiące dobrej redukcji a i przybierzesz na masie, w najgorszym wypadku ją utrzymasz i zlecisz skutecznie i szybko z bf. To dział dla zaawansowanych, więc nie powinno się zadawać takich pytań...

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENNING NA MASE DO OCENY

Następny temat

może tu ktoś oceni moje fbw???

WHEY premium