SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie wzrostu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
widze ,ze podobne tematy już sie pojawiły w tym dziale ,dlatego własnie tutaj postanowiłem zadać to pytanie . W ciągu ostatnich 12 miesięcy "podskoczylem" z 162cm do 175cm , ale ostatnio zaobserwowałem , ze rosne o wiele wolniej niż wcześniej. W ciągu 4 miesięcy urosłem zaledwie 1cm . Czy to oznacza ,ze niedługo zakończe okres wzrostu i już nic nie urosnę ? Chciałem dodać ,ze mam 16 lat.

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
tak to jest, masz skok wzrostu-rosniesz duzo w krotkim czasie i potem koniec. Ja tez uroslem jak mialem 15 lat 12 czy 13 cm w ciagu roku, a przez nastepne 2 lata moze z 1cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Dokladnie nie liczylbym na wiecej szczegolnie ze to juz 16 lat.Jezeli bedzie wiecej to tylko troszke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ahaa , czyli najprawdopodobniej do mojego wymarzonego 1,80 nie dorosne... :)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
oj na 5 cm to bym raczej nie liczyl kompletnie.W obecnej sytacji 5 cm to bardzooooo duzooooo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec jazdy...

Następny temat

Jakie narzedzia do roweru

Wiecej