SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie ćwiczeń.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Witam! Jestem tu nowy, i chciałbym zadać pewne pytanie... otóż. W domu mam tylko prosty gryf 180cm, łamany gryf 150cm, i obciążenie-60kg. Proszę o rozpiskę ćwiczeń na poszczególne partie. Na siłownie mam zamiar iść za rok, gdyż teraz nie mam czasu, ale skoro jakiś sprzęt jest w domu, to w wolnych chwilach akurat;) Ławeczki niestety nie posiadam, i właśnie co do klatki to jest największy dylemat... Ale proszę o podanie ćwiczeń na wszystkie partie, jakie da się tym zrobić. Pozdrawiam, i dzięki!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59190
www.kulturystyka.pl/atlas

Planow nikt tutaj nie rozpisuje,(na forum sa setki gotowych) poprawic/ocenic mozna co najwyzej.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49616 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym sprzetem zrobisz praktycznie wszystko poza klata z ktora bedzie ciezko bic tric barki nogi plecy moza mala roznorodnosc ale cos tam bedzie widac ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie do oceny! Nowosc!

Następny temat

Vibroaction-oryginał?

Wheya