SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o typ budowy oraz o jeszcze jedną rzecz.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Otóż mam pytanko,w nadgarstku mam 17 cm,wzrostu mam około 185 cm,wagi nie znam,mam 15 lat.Tak więc moje pytanie brzmi czy to jak na ten wiek to dużo i czy jestem ektomorfem czy jakąs mieszanką,w razie czego podrzuce zdjęcia.Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale mój tata ma w nadgarstku 19 cm.Prosiłbym o pomoc z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z opisu ciężko coś wywnioskować. Najlepiej somatotyp można wytypować ze zdjęć i to też nie do końca. Ważne są barki i biodra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Dzieki zaraz wstawie fotki jak wiadomo cudze oko lepiej zobaczy co i jak bo własne zawsze cos tam doda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Dokonałem szybkich pomiarów barki:111 cm. Biodra:91 cm



Chciałbym zaznaczyc że posiadam także szewską klatke,wgłebienie nie jest już duże i myśle że powoli się zmniejsza.


Zmieniony przez - ChybaEktoCzłowiek w dniu 2013-10-20 17:38:21


Zmieniony przez - ChybaEktoCzłowiek w dniu 2013-10-20 17:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli ciężko Ci jest przybrać na wadze to jesteś ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Własnie sam nie wiem bo w ciągu miesiąca troche przybrałem na tłuszczyku lecz szybko udało mi sie go na mięso zamienić.I mam pytanie,gdzieś mi się obiło o uszy że w trakcie dorastania typ budowy może się zmienić,czy jest to prawdą?

Zmieniony przez - ChybaEktoCzłowiek w dniu 2013-10-20 18:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tłuszczu na mięso nie zamienisz nigdy. Tak samo jak MacGyver nie zrobi z kału radiostacji. Zaczynając ćwiczyć tak się dzieje, że na początku tłuszcz zlatuje, a "muły" rosną jest to tzw. Superkompensation. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Dzięki,coś mi sie kiedys obiło o uszy że w czasie dorastania typ budowy może jeszcze sie zmienić to prawda?A co do łapania tłuszczyku,jak byłem mniejszy to poprostu byłem takim nie jadkiem i byłem dosyć szczupły,był też okres gdzie byłem dosyć gruby a w ciągu kilku lat tak podskoczyłem ze wzrostem że rozstępy mi sie porobiły na plecach.

Zmieniony przez - ChybaEktoCzłowiek w dniu 2013-10-20 18:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Ogółem moim celem jest wyglądać jak Lazar Angelov bądź Marc Fitt,a jak chcem przybrać na wadze to wystarczy że odpowiednio jem i waga normalnie leci.W takim razie jakie typu budowy mogę być ekto-endo,ekto-mezo? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

duża ilość płynów a dieta

WHEY premium