SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o odblok po teściu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wiem że temat już pewnie był powielany wiele razy. Ale odblok to ważna sprawa i potrzebuje konkretnej porady. Mianowicie dziś wziąłem ostatni 5 strzał enanthal-250. Moje pytanie jak sie odblokować najlepiej czy wystarczy sam clomid czy samo hgc czy może łączyć oba specyfiki. i od kiedy zacząć co w jakich dawkach. Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24401
cykl składał się z 5 strzałów?? clomid napewno wystarczy jak wogóle jest potrzebny....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
15 * sorki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
co ile dni biłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
ankieta działu i rozpisz cykl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
1 raz w tyg w każdy poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
jedna ampułka 250mg cały czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciśnienie na sokach?

Następny temat

bardzo ciemny mocz

WHEY premium