SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o maść

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
Chciałem zapytać czy ktoś może używał maści firmy Fissan - Stria Massage-Salbe? Słyszałem ze jest rewelacyjna w usówaniu rozstępów. Może ktoś wyrazi swoją opinię?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
maści nie wiele zazwyczaj pomagają, jedynie śmierdza i daj mały efekt,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
Czytałem dokładnie, jeszcze wcześniej. Zakupiłem maść z mocznikiem, ale coś nie bardzo na mnie dizała. Mam takie czerwone, dość szerokie rozstępy pod pachami. Smarowałem tą maścią około miesiąca i nie ma znaczących zmian. Ale kumpel kupił sobie tą w/w maść i pięknie mu zbielały, chociaż on miał jednak trochę mniejszcze. No to czekam na dalsze opinie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
heh rozstep zbieleje ZAWSZE niezaleznie od smarowanie czy nie .

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-03-23 10:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Faka, gdzies w innym poscie (chyba o tym kremie z mocznikiem) koleś pisał, że jak się opalisz to mniej widac rozstepy. A z tego co ja pamietam to jak opalalem sobie plecy na ktorych mam owe rozstepy to strasznie sie zaczerwienily i od tego czasu opalalem tylko przod, a plecy i tak sie zawsze jakos opala chodzac czy grajac w siate na plazy.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
No rozumiem, że zbieleją zawsze, ale musisz przestać ćwiczyć! No a ja nie zamierzam przestawać. Pozatym idą wakacje i ja potrzebuję natychmiastowych rezultatów. No i jak się ćągle ćwiczy i nie smaruje się "kanionów" to one się powiększają, na pewno nie bieleją . Bez względu na onpinie i tak zakupiłem maść i zaczynam od dziś kurację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
moja zona stosowala fissan podczas ciazy zapobiegawczo z dobrym rezultatem jednak ty kiedy "kaniony" juz masz efekt moze byc zaden jedynie skora stanie sie bardziej elastyczna co moze zapobiec powstawaniu nowych rozstepow. z drugiej jednak strony wg. mnie kiedy aktywnie uprawialem ciezka atletyke nie bylo nic bardziej pozadanego podczas budowania masy miesniowej jak rozstepy ktore oddawaly wymiar wlozonej na silowni pracy i przelanego potu. eeeh az sie lza w oku kreci.

kozik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
No rozumiem Twój zentyment do starych czasów. Ale dla mnie rozstępy nie są żadną miarą moich osiągnieć. Mi wystarczy jeżeli widzę wyniki w lustrze. Napisałeś, że będzie co najwyżej zapobiegać powstawaniu nowych rozstępów. Ale ja poważnie widziałem na właśne oczy jak kumplowi po 2 tygodniach pięknie zbladły i praktycznie ich nie widać. Poza tym przekonałem się jak ważna jest profilaktyka i nawet dlatego żeby nie pojawiły się nowe zaczynam kurację. Proszę o dalsze uwagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o odpowiedź

Następny temat

jaka grupe ?

Wiecej