SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o m. brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 190
Ostatnio tak się zastanawiałem czy wykonując ćwiczenia na mięśnie brzucha (czyli mięśnie płaskie) z małymi ilościami powtórzeń można zwiększyć obwód tych mięśni? czyli zwiększa nam się obwód w pasie ale nie dlatego ze obrastamy tłuszczem tylko ćwiczymy mięśnie?
może ktoś kto się na tym zna odpowie?

GO HARD OR GO HOME

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
ale razem z mięśniami brzucha powinieneś ćwiczyć całe ciało bo jak będziesz rozbudowywał mięśnie brzucha tylko to twoja figura będzie nieproporcjonalna

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
tak obwód się zwiększa ale to mięśnie ... ja przez 20 dni przyrosłem 11 cm ale to ostro jechałem z 10kg na klacie i tak wyszło ale teraz to już prawie nic nie idzie ;p

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 190
no o tym mi mówić nie musisz :p ale ja zadałem konkretne pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi przeszukując czeluście internetu ;)
o właśnie o to mi chodziło :p dzięki

Zmieniony przez - YoungJay w dniu 2009-04-10 10:02:54

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla 15 l.

Następny temat

Technika na klatę?

WHEY premium