SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o efekty nokautu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Witam!
Dzisiaj ja i moi dwaj koledzy biliśmy się 3 vs 5. Podczas tej grupowej bójki, gdy już "kończyliśmy" Jeden z przeciwników dostał od mojego kolegi z buta i padł jak kłoda. Zaraz zaczęli go tam cucić ale nie zwracałem na to uwagi szczególnej co i jak. Do rzeczy:
Podczas gdy uderzyłbym kogoś a ten straciłby przytomność i nikt by mu nie pomógł w żaden sposób co by się z nim mogło stać? po prostu by zemdlał na kilka chwil i sam by się przebudził? Czy mogłoby się coś innego stac? I nie chodzi mi o ciosy bejsbolem w puls czy cos. Po prostu celny cios w szczękę, nos czy nawet ucho. Co się stanie z takim człowiekiem bez udzielenia mu pomocy? wiadomo, teraz jeszcze jest zima więc leżeć nieprzytomnym na sniegu to nie jest przyjemne.
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Pytam bo dzisiaj miała miejsce taka sytuacja, ale ktoś mu tam pomógł.

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2012-12-16 23:08:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
małolaci to jednak mają nasrane w głowach

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
efekt może być taki sam obojętnie czy kogoś się będzie cucić czy nie - może umrzeć, zostać kaleką, rośliną, lub otrząsnąć się i wstać.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45895
czy wy macie rozum?nie dość,to że sam jesteś idiotą i dajesz się namawiać na tego typu rzeczy to twoja sprawa.ale to,że możesz skaleczyć innych i jak dariusz napisał zostanie ktoś kaleką lub nawet umrzeć to nie myślisz o tym?następnym razem weź rozbieg i z całego rozpędu uderz głową w ściane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Haha ale ktoś mu tam pomógł...było chłopaka zostawić a co tam prześpi się osiem godzin i wstanie..może mu się nawet fajny sen przyśni. Skutki mogą być fatalne nie od parady na zawodach jest specjalny personel który interweniuje w takich sytuacjach. Musicie się nad tym porządnie zastanowić co robicie chyba, że chcesz spędzić 3/4 życia w pasiakach i rozwartym pupskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
musiał nawiązać

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
musiał....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Tomuh zapewne jeszcze chciał dodać, ale zapomniał... w pace nie da popić alkoholu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
To było poważne pytanie, a nie oceniajcie mnie jak mnie nie znacie. Nie biję się dla rozrywki, ale skoro oni grozili mojemu koledze że go pobiją, potną itp to mu pomogliśmy. Może dla was jestem bandytą czy coś ale wolę żeby mnie tak postrzegano niż żeby patrzeć jak mojego dobrego kumpla katują i niereagować. Według mnie to jest po prostu tchórzostwo. Mam nadzieję że jak wasi znajomi będą w potrzebie to ich nie zostawicie, ale ogólnie nikomu takich porachunków nie życzę. A o skutki takiej utraty przytomności pytam bo po prostu nie jestem profesorem z dziedziny neurologii czy coś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45895
a ktoś tu jest tym profesorem?może nic mu nie być za chwilę wstanie a może być,że umrze/dostanie jakiegoś krwiaka czy coś nigdy nic nie wiadomo.wogóle to jest dział dla trenujących na sali a nie szukających rozrywki po dyskotekach/bramach lub robiących jakieś porachunki

Zmieniony przez - Geng w dniu 2012-12-17 15:33:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Rozumiem to, ale nie wiedziałem gdzie temat a dział "uderzane" pasował najbardziej. Chodzi mi tylko o to że nie oceniajcie mnie i nie gnojcie skoro mnie nie znacie i nie wiecie czym się kierowałem w tej sytuacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

George Foreman vs Sonny Liston

Następny temat

Zakup ochraniacza na zęby

WHEY premium