SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o drążek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9731
Witam, rozważam zakup drążka do domu, znalazłem dość ciekawy na allegro [http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=892503358] i moje pytanie brzmi: Czy ten drążek mogę zamocować nad zwykła futryną w bloku ( w aukcji pisze że drążek należy montować nad ramą drzwi....) bo nie chciałbym p********ć z nim na podłogę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
a nie lepiej ci by było kupić normalny do ściany montowany albo sufitu?? czy koniecznie musi taki być?

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9731
Niestety do ściany i sufitu nie wchodzi w gre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
kup zwykly drazek montowany do futryny, bo taki wynalazek mnie nie przekonuje

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 224 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2689


Ja se sam zrobiłem drążek
Dość ciekawą anegdotę wam powiem
przez siedzenie przy kompie przytyłem i to sporo
nie mogłem się podciągnąć ani razu roz***ałem swoje
krzesło przez które tyle siedziałem przy kompie
teraz dzięki niemu mogę teraz się podciągać

Moje gg 4832683
Czasami pomogę a czasami nie
Wszystko zależy czy mam akurat wolny czas...
http://www.sfd.pl/Moje_stanowisko_pracy-t584987.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
hehe, niezle
czego to ludzie nie wymysla

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
te wynalazki też mi jakoś nie podchodzą do gustu!

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 579
Najlepiej zawsze pytaj sprzedajacego to ci wszystko ladnie powie. No chyba ze mu nie ufasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 706 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5484
Masz tam wszystkie wymiary drążka, nie jest on regulowany, mocuje się go do ściany na futryną drzwi, a dokładniej mocuje się tam 2 uchwyty, na których potem wiesza się drążek. Najwęższa futryna do jakiej to zastosujesz to 78,5cm, najszersza jakieś 105cm, więc spory zakres standardowo są chyba 80drzwi wewnętrzne, więc powinno być okej. Wygląda całkiem ciekawie muszę przyznać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kupić profile e-sklep

Następny temat

Hantle - zestawy

WHEY premium