SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o diete redukcyjną

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2307
Witam,

Płeć : mężczyzna
Wiek : 28
Waga : 88
Wzrost : 179
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu trening siłowy FBW, 2x aero/HIIT
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : hi-tec c6
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Trening:

A
-Przysiady ze sztangą klasyczne 4x12
-Podciąganie na drążku lub wiosłowanie sztangą 3x8
-Martwy ciąg 4x12
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12
-Wyciskanie hantli siedząc (mięśnie naramienne) 3x12
-Dipsy w wersji na triceps lub odwrotne pompki 3x8
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x12
-Skłony z obciążeniem (allaszki) 3x12

B
-Przysiady bułgarskie 4x12
-Wiosłowanie hantlą 4x12
-Martwy ciąg na prostych nogach 4x12
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12
-Wyciskanie żołnierskie 3x12
-Wyciskanie francuskie sztangi 3x12
-Uginanie młotkowe 3x8
-Plank klasyczny 3x max czas


Mam pytanie odnośnie mojej diety, jadę tak ustawioną dietą jakieś 1,5 miesiąca i generalnie efektów nie widać. Nie zrozumcie mnie źle, nie spodziewam się szoescio paku po takim czasie ale spodziewałem się przynajmniej te 2-3 kg mniej, a tu nic. Nie wiem czyt to kwestia diety czy może treningu. Mam dylemat czy dodać trochę kalorii i zwiększyć intensywność czy może obciąć trochę węgli. Jesli chodzi o tłuszcze to wiem że powiecie że mało ale póki co na tym poziomie muszę się trzymać, bo jak zaczynam zwiększać to mój układ trawienny się buntuje. Mam zamiar powoli zwiększać spożycie tłuszczy a zmniejszyć węgli żeby kalorie się zgadzały ale z mojego doświadczenia wiem że jeszcze trochę mi to zajmie, ale małymi kroczkami dojdę do celu :). Ogólnie to się dobrze czuję na tej kaloryczności, mam sporo energii, obciążenia idą co jaki czas w górę. Wiem że może dochodzić do re kompozycji sylwetki ale ciężko mi to stwierdzić po tak krótkim czasie, czy ten proces zachodzi czy stoję w miejscu. Co mi radzicie, czy kombinować z dietą i treningiem czy może pozostać przy takich ustawieniach jeszcze trochę i zobaczyć co się będzie działo?
Pozdrawiam





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Waga się nie sugeruj, patrz w lustro . Zapotrzebowanie kaloryczne wyliczyłeś na ile ?


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-02-03 19:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rozpisz to jak należy ( podziel na posiłki swoje menu).
Sprawdzaj obwody - nie wagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2307
Zapotrzebowanie wyliczył mi kalkulator na 2900. Jeśli chodzi o posiłki to śniadanie mam płatki i jaja o 05:00 potem w okolicach 08:00 jakiś owoc, a resztę ciężko podzielić bo w pracy czasem jem tak jak sobie założyłem, czyli 10:00, 12:00, 15 albo 14 zależy o której kończę, ale często jest tak że jest zakręt w robocie i nie jestem w stanie zjeść o tych godzinach więc wtedy jem jak mam czas i ile wejdzie :D No właśnie muszę zacząć sprawdzać obwody, tylko nie wiem co ile co tydzień warto czy zbyt często będzie, na czczo z rana czy jakoś po południu? Posiłki dzielę na 100g źródeł węgli, 150-200g źródeł białek, no i warzywka jakieś ale tego już nie ważę.


Zmieniony przez - Szenko w dniu 2017-02-04 12:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ustal sobie cykl pomiarów np: co dwa tygodnie w Poniedziałek o tej samej porze ( na czczo ).
Możesz również zaopatrzyć się w fałdomierz, aczkolwiek trzeba nauczyć się nim posługiwać.

Wstaw to ponownie w zalecanej formie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-02-04 12:50:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA REDUKCYJNA 73KG DO OCENY. (po raz 5)

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 76kg

WHEY premium