SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

73

Wzrost

180

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

110

Obwód uda

60

Obwód talii

77

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B180 W240 T50

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Dawno temu omka z metka

Opisz swój plan treningowy

Split

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

7 lat

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia endomorfik

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak sklonnosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Witam.
Na wstępie wypisze w co jestem już zaopatrzony.
100 tab dianabol 10
80 tab metki ruskiej 5
100 tab clen 4
Clomid jedno opakowanie
Slimarol dwa opakowania
Kreatyna cm3

Jestem po 7 miesięcznej redukcji z 90 kilo na 73(stan obecny). Redukcja oparta o zmniejszenie kalori spozywanych w ciagu dnia oraz aeroby po treningu siłowym. Efekt zadowalający lecz końcowa faza spalania tłuszczu coś nie idzie. A z drugiej strony gdy spojrzałem na siebie w lustrze to zrobiłem sie malutki a lato sie zbliża :) wiadomo nad morzem trzeba reprezentować :p
Moje pytanie wpierw clen na dobicie reszty tłuszczu a za miesiąc metkę ( tylko żeby cała praca nie poszła na marne. Niemam zamiaru sie zalać zbyt mocno). Czy razem to brać czy wpierw metkę a przed latem pociąć sie clenem. Jak to widzicie proszę o wypełni poważne odpowiedzi. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93268 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664103
stała dawka metki 30 mg 6 do 8 tygodni,clen czy nie clen do redukcji jest dieta tak więc środki to tylko dodatek.Sylimarol nie nadaje się jako osłonka do metki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
A możesz rozbudować odp z tym clenem kiedy go zacząć brać i w jakich dawkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93268 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664103
metka najpierw i masa z głową bez zbędnego zalewania po mecie clen i leka wycinka.Clen zaczynasz od dawki 0.4dziennie i co dzień podbijaj o 0.2 zostań na dawce jaką bedziesz "czuł" ale ogólnie nie przekraczaj 140-160 mcg w szczycie 2-3 tygodnie stosowania clenu potem 2 tygodnie przerwy w tej przerwie dajesz jakiś termogenik,potem powtórka z clenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
OK wielkie dzięki. Może ktoś jeszcze chętny udzielić rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
A kiedy brać odblok po clenie czy metce ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino a hcg

Wiecej