SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7648
Rage18 "oddaj avatara" <joke> a jak to połaczyć?? I jak brac jak normalna mono razem czy po jednym cyklu drugi czy jak??

Hans-"Żydzi! z okazji święta wielkanocy każdy dostanie po jajku"
Żydzi-"Hura!! Hura!!"
Hans-"tym oto metalowym prętem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7648
Sorry że wam tak dupe truje ale jak ktos soga to może mi pomoc to jeszcze dam. A wiec tak jutro kupie cp(biogenix) zma a mono (0.5kg) też bede miał bo mi kumpel z wlks'u przyniesie!! Jak to wszystko połączyć?? jak brać kiedy ile z czym itp! a moze coś jeszcze dokupic bo akurat jestem przy kasie!! dzieki!!

Hans-"Żydzi! z okazji święta wielkanocy każdy dostanie po jajku"
Żydzi-"Hura!! Hura!!"
Hans-"tym oto metalowym prętem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
500g mono??? hmm jak bedziesz mial do tego cp bx'a w mniejszym opakowaniu 450g to Ci na 2 cykle starczy spokojnie

co do rozpiski to proponuje:
cp rano 9g
mono po treningu 10g/w dni nietreningowe przed snem

mozesz jeszcze dokupić carbo i pic z mono tuz po treningu w ilości ok 40g,
a ZMA 2-3 tabsy przed snem

mozesz ew. taryne jak masz kase, ale tu juz raczej nie pomoge

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
jak jesteś przy kasie to ja proponuje dokupić jakieś białeczko lub geinerka w celu uzupełnienia diety i powinno ci ładnie pujśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Yammakashi, cell pump bierz rano i przed treningiem a w dni bez treningu wieczorem, kup gainera i pij przynajmniej dwa razy dziennie po 100g, po treningu i w ciągu dnie gdy przerwa między posiłkami jest największa, mono bierz po treningu, zma przed snem/ok 30minut po trzy kapsy/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7648
ok dzieki dostaliscie po sogu a co z tą tauryna oplaca się kupic jesli tak to jak ja brać w jakich ilosciach??

Hans-"Żydzi! z okazji święta wielkanocy każdy dostanie po jajku"
Żydzi-"Hura!! Hura!!"
Hans-"tym oto metalowym prętem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
taurynę się opłaca brać, w cell pump jest jej bodajże 1g. na porcję ale do mono możesz zapodać nawet 3g. po treningu, będzie również pełniła rolę dobrego antykatabolika dlatego w podwyższonej dawce ci polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7648
ok dzieki soga juz dałem drugi nie wejdzie mam jeszcze jedno pytanie czy do tych dawek mono i cp brać glukoze czy kupic weglowodany czy może nie są potrzebne??

Hans-"Żydzi! z okazji święta wielkanocy każdy dostanie po jajku"
Żydzi-"Hura!! Hura!!"
Hans-"tym oto metalowym prętem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Nie sa potrzebne. Kup tylko carbo zeby brac 0,5g/kg masy ciała odrazu po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
uważam że 3g tauryny do mono kretki to stanowczo za dużo wystarczy jak weźmiesz 2g dziennie tauryny
np. 5g mono + 1g tauryny rano na pusty żołądek i 5g + 1g tauryny przed lub po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo i Dextroza!!!???

Następny temat

z jakim sokiem pic białko ?

WHEY premium