SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Staz!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
Witam mam takie pytanieczy dawalo by mi cos jesli bym np mial staz 2 miesiace i wykonuje do tego ulozony trening do stazu od 2 do 4 miesiecy a co by bylo gdyby przy stazu 2 miesiace robil trening do stazu 4 do 6 miesiecy???czy dawalo by mi to cos??

Co Cie nie zabije to wzmocni !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 123 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
Nie mozna traktowac stazu tak sztywno , niektorzy nigdy uprawiali sportu i moga miec staz 2 miechy a niektorzy mogli uprawiac aktywnie sport i tez maja 2 miechy treningu silowego . Wedlug mnie mozesz cwiczyc tym planem jezeli nie jest dla ciebie za ciezki, ale to juz sam powinienes wiedziec

Zmieniony przez - kroma1 w dniu 2008-08-12 12:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
niektorzy nigdy uprawiali sportu i moga miec staz 2 miechy
że niby co ??

Do autora: wypróbuj sobie ten trening i zobacz jakim Ci lepiej idzie bo każdy jest inny i nie ma na to jakiejś regułki.

Zmieniony przez - maniek_007 w dniu 2008-08-12 12:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 123 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
Tak ciezko pomyslec ? Chodzilo o to ze jak ktos siedzi cale zycie przed kompem i przez 2 miechy bedzie jechal act to nie jest to samo jak ktos uprawial dlugo np siatkowek i tez jedzie act 2 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
No dobrze to nie jest to samo ale to że grałem wcześniej w siatę przykładowo nie oznacza że jestem lepszy na siłowni od tych co nie grali. Siłownia jest zupełnie inna niż siatkówka i gdy przyjdzie ktoś sprzed kompa i ktoś kto gra w siatę to są tak samo doświadczeni czyli wcale bo na siłce nie przydaje się wyskok czy umiejętność zbijania piłki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na Drążku i nie tylko ...

Następny temat

Trening seriami.

WHEY premium