SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Soje Protein

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 170
Witam mam pytanie do w/w białka. Ostatnio kupiłem Soje Protein i na opakowaniu pisze ze trzeba brac 2-3 razy dziennie to ja bralem rano , popoludniu i wieczorem. Jak juz wzielem rano popoludniu i wieczorem to rano jak wstalem zaczelo mi sie krecic w glowie i nie dobrze było mi. Muliło mnie przez 3 godz i puzniej zwymiotowalem i caly dzien wymiotowalem i na wieczor mialem goraczke 37,5 stopni. Czy to przez ta soje nabawilem sie tego?? prosze io fachowa porade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
Moze za duzo tego bialka bylo wnioskuje ze diety nie masz i zielonego pojecia o odzywianiu
Bialko z odzywki uzupelniasz jezeli masz brak w diecie
nie musisz zakladac 2 takich samych postów

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
NIE POTRAfie wrozyc z wymiocin takze nie wiem czym moglo byc to spowodowane, moze data waznosci, albo lewy towar. odstaw i jak wezmiesz jeszcze raz i proces sie powtorzy to bedziesz mogl stwierdzic ze to przez bialko ale rownie dobrze mogles cos wczesniej zjesc itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

twarog chudy - pytanie

Następny temat

beta karoten

WHEY premium