SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Pas Treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam panowie mam pytanie czy jeśli używam pasa treningowego podczas całego treningu czyli mam go na sobie 1,5h-2h nie sciągam w ogóle to spale mniej kalorii na treningu niż jakbym nie miał założonego Pasa ?

Zauważyłem, że jak mam założony Pas to nie naciągają mi sie mieśnie brzucha podczas niektórych ćwiczeń i nie jestem aż tak spocony stąd te pytanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
a po co ten pas masz zalozony przez caly trening? pas sie zaklada do bardzo duzych ciezarow. sam nawet zauwazyles ze przez pas nie pracuje Ci brzuch. radze poczytac http://potreningu.pl/artykuly/1986/gadzety-czy-niezbedne-wyposazenie-treningowe 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
pas nie ma nic do palenia kcal. tak jak polega wyzje pas tyllko do max ciezarów w mc, przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9335
Pas zakładam ponieważ usztywniam odcinek lędźwiowy, gdy robie np plecy czy barki przysiady na nogi,modlitewnik itd, przez rok nie ćwiczyłem z pasem i strasznie bolał mnie odcinek lędźwiowy, ostatnie miesiące używam pasa i nic mnie nie boli
To jak z tymi kcal ? spalam tyle samo co bez pasa ? i jak z tym brzuchem wygląda sprawa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
klamstwo. polecam poczytac mity treningowe by knife poparte badaniami naukowymi. o pasie juz napisałem czytac nie umiesz>???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
odcinek ledzwiowy po siadach boli przewaznie jak ktos ma zla technike. moze nagraj filmik jak robisz te cwiczenia i wrzuc do oceny przed specjalistow. pas nie rozwiaze sprawy tylko poglebi problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9335
ale dlaczego nie rozwiąże sprawy ?? skoro sam po sobie widzę że pomaga, oczywiście przy ćwiczeniach brzucha pas zdejmuje bo z pasem nie da rady zrobić,ale przy reszcie ćwiczeń pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
widze ze usilnie nie chcesz przeczytac artu wiec dam Ci jego fragment
"Jeśli trenujesz kulturystycznie, a pas zakładasz nawet do ćwiczenia bicepsa, tricepsa i barków – przy użyciu znikomych ciężarów – odbije się na to Twojej sile, masie i sprawności. Często pojawia się tu argument „zdrowia”. Pas, wbrew obiegowym opiniom, wcale nie chroni kręgosłupa. Jeśli popełniasz błędy techniczne – (np. „koci grzbiet” w trakcie martwego ciągu) – powstają kilkusetkilogramowe przeciążenia w kręgosłupie – i założenie pasa nie ma żadnego znaczenia. Mięśnie stabilizujące mogły by zniwelować uszkodzenia – ale ... konsekwentnie osłabiałeś brzuch i plecy –poprzez stosowanie pasa. I w ten sposób powstaje poważny problem."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
napisłem ci zebys przeczytał te mity tam masz udowodnione a ty dalej piszesz swoje brednie. to po coś ty tu wogóle pisał i pytał sie jak ci piszemy a ty dalej swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Będziesz kaleką na dłuższą mete.
Jeśli dziewczyna poprosi Cię o przeniesienie szafki to będziesz się rozglądał za pasem ?


Pas tylko do głównych,wielostawowych ćwiczeń(ostatnie serie).

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2014-04-02 21:22:32

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszenie sily

Następny temat

Nowy split

Wiecej