SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o 2 ćwiczenia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
1.tak jak w temacie, czy ćwiczenia które zaraz opisze posiadają jakąś nazwę własną?,
2.czy ktoś wykonywał coś podobnego?jak ocenia efekty?
3.wasze opinie...

Ćw.1
zaczynamy od pełnego siadu, w obu dłoniach trzymamy sztangielki np nachwytem, podczas wykonywania ruchu w górę(czy to forma przysiadu,czy mc) uginamy oburącz przedramiona, może być z supinacją bicepsa, gdy już osiągniemy pełne wyprostowanie postawy a sztangielki znajdą się na wysokości obojczyków, wykonujemy wyciskanie na barki np. arnoldki. Następnie faza negatywna uginania z jednoczesnym siadem-1 powt.


2Ćw. w sumie trochę podobne do podrzutu, także zaczynamy z pełnego siadu, lecz potem wykonujemy oszukany ruch na biceps np podchwytem, gdy osiągamy pozycje wyprostowaną wyciskamy sztangę nad głowę, następnie robimy ekscentryczny ruch bicepsów jednocześnie schodząc w siadzie czy mc

czy waszym zdaniem, któreś z ćw. ma sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
moim zdaniem nie

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
moja wyobraźnia nie za bardzo nadąża, nagraj się komórką i wklej tu filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
no jezus to tak jakbym robił martwy ciąg razem z uginaniem ze sztanga, po czym gdy jak już sztanga będzie na obojczykach to ją wyciskam a potem robie kontrolowany ruch negatywny uginania robiąc przy tym negatywną faze mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
1 to cos w stylu thrusters, a drugiego nie potrafie sobie wyobrazic...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
no z tym drugim to wszystko działa jak w podrzucie tylko robię ekscentryczny,kontrolowany ruch bicepsów, a nie tak jak w podrzucie gwałtownie zrzucam sztangę z obojczyków do pasa.
Zobaczyłem te filmiki "thrusters" i to też do końca nie to, gdyż tak jak wyżej gdy robię przysiad do góry, będe robił uginanie-biceps, dopiero jak stoję wyprostowany wyciskam na barki, po wyciśnięciu razem z negatywnym ruchem robie przysiadu też negatywny ruch sztangielek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
napisalem ze cos w stylu, a nie dokladnie No i to sa twoje wymyslone cwiczenia takze nie oczekuj, ze ktos ci nazwe poda

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
ok spoko. i tak dzięki za zainteresowanie

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
we wtorek wykonałem oba ćwiczenia po 2 tyg przerwie spowodowanej choroba i muszę przyznać że przy 1 ćw to biceps mnie makabrycznie palił, barki również chociaż nie używałem dużego ciężaru ze względów oczywistych.
w 2 ćw nie poczułem praktycznie nic oprócz m. ramiennych i przedramion ale to dlatego że ciężar był stosunkowo mały dla wyciskania na barki myślę że z większym ciężarem mogłoby być o wiele lepiej.

Spróbuje to wcisnąć w mój trening FBW, który aktualnie będę wykonywać, więc jak znajdzie się jakiś zainteresowany, to napisze tu za jakiś czas jakich wniosków dokonałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim treningu?? jest ok prosze o pomoc

Następny temat

FBW do oceny.

WHEY premium