SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie na temat redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
Siemano,

Mam takie pytanie zacząłem redukcje i jestem na około 3 g ww wcześniej miałem mase i było ich okolo 5,5g i teraz miedzy posiłkami i aerobami czuje lekki głod czy moze on byc ? Tłuscze mam lekko ponad 1 g. Czy to znaczy ze wpadam w katabolizm? Czy mam sie tym nie przejmować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
zależy jakich warzyw i jakich ilości
jeżeli z dodatku tych warzyw dojdzie Ci sporo ww to oczywistym jest, że należałoby obciąć je gdzie indziej by wyrównać bilans
generalnie stawiając na racjonalne porcje i warzywa bogate w błonnik Twoje wartości dzienne btw nie zmienią się drastycznie, więc nie ma się czym przejmować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
jakies dane daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
po co Ci moje dane do odpowiedzi ?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
czuje lekki głod czy moze on byc ?

tak

Czy to znaczy ze wpadam w katabolizm?

czy palisz mięśnie? nie

Czy mam sie tym nie przejmować?

nie


za uczucie głodu/najedzenia odpowiedzialna jest masa procesów w organizmie, więc w praktyce NIC to nie oznacza i nie da się z tego wyciągnąć ŻADNYCH istotnych wniosków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
mogłby sie ktos jeszcze wypowidziec na temat tego "głodu" bo strasznie mnie to meczy i nie wiem czy nie bede mial przez to spadków ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nonsens
powiedz mi skąd w ogóle taki pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
moze i nonsens chciałbym zeby to byl
nie wiem takie mam uczucie moze to przez to ze glikogen mam pusty, albo psychika po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Logicznym jest ,że odczuwasz głód, bo jesteś na ujemnym bilansie, ale porządnie ułożona dieta redukcyjna minimalizuje to odczucie. Wątpie, żeby było to przez węgle, bo ja nawet bez węgli potrafię być wypchany

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
hmm.. chyba moze to tez byc wina ze nie jem zadnych warzyw, ani owoców... diete mam dobrze ułozoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
za mało tłuszczy, jak zjechałeś tyle węglami , to dość dużo zeszło kcal. Podbij troche tłuszcze, są sycące ;P.

Nie możesz powiedziec, że masz dobrze ułożoną diete jak warzyw nie jesz. Tymbardziej na redukcji gdzie więcej białka z założenia jest.

Ja na masie chodze głodny ;P i co ? :D

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
diete mam dobrze ułozoną...nie jem zadnych warzyw, ani owoców...

no to chyba jednak nie masz dobrzeu ułożonej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawa część ciała rośnie lewa stoi w miejscu - pomocy

Następny temat

Tabele IG - różnią się od siebie

WHEY premium