SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dotyczące treningów,planu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Witam, od miesiąca ćwicze sam drążek w seriach 6x8 co 2 dzień. Czy większy przyrost siły i bardziej opłacalne, widoczne rezultaty dawałby trening obwodowy mawashiego dla początkujących?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Zapewne tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
A czy jeżeli przerzuce się na mawashiego to jak wiadomo w jednym obwodzie jest tylko 1 seria drążka, więc czy moja siła podciągania nie spadnie? A jeżeli nie to czy będzie rosła mimo mału powtórzeń (bo ja wiadomo to trening na wszystkie partie, ale ciekawi mnie czy będzie jakiś tam efektowny przyrost samych pleców).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wiesz, wiecej to nie znaczy lepiej.
Plan Mawashiego to plan tak jakby wstepny, lecz przy dobrej diecie daje juz dobre efekty. Wiec jesli micha bedzie ok, to i przyrosty beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Czyli zrezygnować z samego drążka i lepiej przerzucić się na trening M~?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Ta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy bieganie wplynie na mnie niekorzystnie ?

Następny temat

Potrzebuje planu treningowego

WHEY premium