SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do znawców-problem ze stożkiem rotatorów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1120
Witam! Przejde od razu do sedna-podczas wyciskanie z przodu na smicie naciągnąłem pas rotacyjny prawego barku,podczas drugiego powtórzenia,czułem jakby bark zaraz miał sie ukręcić i kosc ramienna mialaby wpyasc ze stawu,teraz odczuwam ból próbując obracac ramieniem wokól jego własnej osi,mam 100% pewnosci ze to wlasnie stożek rotatorów. Na szczęscie nic sie nie naderwało.wiem ze przez najblizszy okres nie moge narazac barku na napiącia,ale co pozatym? jesli ktos przebył taką kontuzję,prosze o info-jakie leki,jakie zabiagi i ile czasu trwało leczenie.Z góry dziękuje,pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
Witam proponuje wizyte u dobrego ortopedy zrobi usg , jak bedzie trzeba da skierowanie na rezonans magnetyczny i wtedy mozna bedzie stwierdzic czy to uszkodzenie stozka. pozdrawiam

od dnia, w którym swą strzałą ugodził mnie Amor, w sercu mam Stal, a w żyłach metanol:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to przepuklina? Boję się..

Następny temat

Chcę wrucić do naturalnych włosów

WHEY premium